Grażyna: Alkohol…

Mam starszego brata który miał duży problem alkoholowy , pił odkąd pamiętam z przerwami (gdy uczęszczał na spotkania AA) nie pił dwa ,trzy lata.Ostatnio zaprzestał spotkaniom i stąd zaczęły się straszne problemy ,mało tego brat leczy się na depresję ,do tego wszystkiego ma straszne długi.
moją pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać gdy byłam już zupełnie zrezygnowana i nie widziałam żadnej nadziei , zaczęłam się modlić i prosić Maryję o pomoc, w trakcie modlitwy były gorsze i lepsze momenty u mojego brata , od zakończenia nowenny upłynęło pół roku ,jestem bardzo wdzięczna za wysłuchanie mojej modlitwy ,brat uczęszcza na spotkania i jak na razie nie piję , ja jestem pełna nadziei że tak już będzie zawsze.
Między czasie odmówiłam drugą nowennę w innej intencji, w trakcie modlitwy jestem bardziej spokojna i głęboko wierzę że Maryja mnie wysłucha i wesprze .
modliłam się na różańcu przez 14 lat ,co dzień jedna część , ale nigdy trzy części ,na początku się zastanawiałam jak ja dam radę ,to nie możliwe, ale gdy już się zacznie modlitwę to już jest trudno przerwać.

Rekolekcje internetowe

ze św. Józefem

1 - 31 marca 2021 r.

  • Dziękuję za świadectwo.Trzymam kciuki za Pani brata. Niech Bóg błogosławi Pani rodzinie!

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

    Zapraszamy

    na rekolekcje internetowe

    ze św. Józefem