Barbara: Dar potomstwa

Ja również chciałabym dać świadectwo wysłuchania mnie przez Matkę Boską poprzez modlitwę odmawiania nowenny pompejańskiej. Staraliśmy się z mężem przez 4 lata o potomstwo. W przeciągu tego okresu miałam szereg problemów zdrowotnych czego wynikiem była ciąża pozamaciczna i 3 poronienia.
Pewnego dnia spotkałam na swojej drodze kobietę, która opowiedziała mi o potężnej mocy tej modlitwy. Następnego dnia po tym spotkaniu postanowiliśmy z mężem odmawiać nowennę pompejańską prosząc o dar potomstwa. Modlitwę rozpoczęliśmy we 09.2018 r. kończąc w listopadzie. W grudniu miesiąc po zakończeniu tej modlitwy zaszłam już w ciążę. Bardzo się ucieszyłam na tą wieść, że zaszłam ponownie w ciążę, czułam że Matka Boska nas wysłuchała. Będąc jednak po tylu poronieniach postanowiliśmy z mężem ponownie odmówić kolejną nowennę jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży. Całą ciążę szczęśliwie donosiłam i obecnie mam córeczkę. Córka urodziła się w pierwszą rocznicę, kiedy zaczęliśmy odmawiać nowennę pompejańską tj. 09.2019 r. Matka Boska nas wysłuchała i czułam jej opiekę. Obecnie jesteśmy szczęśliwymi rodzicami.


Nasze intencje modlitewne:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o