Anna: Perły wyciągane z małży

Właśnie odmawiam 9 nowennę pompejańską w intencji zawierzenia siebie i danych mi bliskich Niepokalanemu Sercu Maryi i proszę o łaski, które według Woli Bożej są nam potrzebne, aby Mama nam ich udzielała. Dzisiaj jest 8 dzień części dziękczynnej. W tej nowennie zostałam poprowadzona do nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca wynagradzających obelgi i bluźnierstwa Niepokalanemu Sercu Maryi.
Jestem też w połowie książki, do której jak wierzę zostałam pokierowana. Najpierw dziwnym trafem oglądałam w internecie perły wyciągane z małży. Dziwiłam się jak wiele ich może mieścić jedna małża i to w różnych kolorach. Następnie miałam dziwny sen, w którym na pomoc wolałam Św. Brygidę Szwedzką, a dokładniej Św. Brygido Szwedzka zmiłuj się nade mną, po czym przez mój sen przeszła fala bardzo jasnego światła i się obudziłam. Nie wiedziałam czemu tek mi się przyśniło i dla czego wzywałam świętą do której nawet się nie modliłam. Przypomniało mi się, że w 2016 roku odmawiałam tajemnice szczęścia, czyli 15 modlitw Św. Brygidy Szwedzkiej. Przypomniały mi się też słowa Pana Jezusa, kiedy mówił o Duchu Świętym, żebyśmy nie planowali co będziemy mówić, bo w danej chwili Duch Święty będzie mówił przez nas. Ja mówiłam we śnie, ale tego nie planowałam, same się słowa pojawiły. Potem szukałam modlitwy do Św. Brygidy Szwedzkiej i znalazłam Jej modlitwę do Pana Jezusa, która takimi słowami się zaczyna: „Panie! Przyjdź szybko i rozjaśnij noc.” W czytaniach na tamten dzień padły słowa z Izajasza” Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką, nad mieszkańcami krajów mroków światło zabłysło.” Z Psalmu 27″ Pan moim światłem i zbawieniem moim”. Z Mt”Lud, który siedział w ciemnościach, ujrzał światło wielkie, i mieszkańcom cienistej krainy śmierci wzeszło światło”. „Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie.” Na koniec znalazłam książkę Św. Brygidy Szwedzkiej pt. Objawienia z Księgi niebieskich objawień z serii ” PERŁY DUCHOWOŚCI”. I tak od pereł z małży doszłam do pereł duchowości. Chciałam polecić też wszystkim , którzy chcą być pod opieką Maryi i którym zależy na wzroście duchowym noszenie cudownego medalika Matki Bożej Niepokalanej, który Maryja w 1830 roku objawiła Św. Katarzynie Laboure i mnie też do niego przekonała. Módlcie się z różańcem, bo wtedy Maryja modli się z nami i wstawia się za nami jak w Kanie Galilejskiej.

 

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

  • Aniu dziękuję za świadectwo, dzięki tobie także i u mnie pojawiło się więcej światła w mojej intencji. Dzięki wielkie.

  • Piękne świadectwo! Dzięki nowennie pompejańskiej człowiek może stać się częścią Ewangelii. Bóg często przychodzi do człowieka w snach, których nie od razu rozumiemy. Najlepiej nie szukać na nie odpowiedzi, bo odpowiedź przyjdzie sama w najmniej spodziewanym momencie…i to jest cudowne.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!