Agnieszka: Czy komus nowenna nie pomogła?

Modle sie w dwoch intencjach. Dwoma nowennami. Nie wiem czy zostane wysluchana bo w jednej sprawie lekarze raczej nie daja szans. Zdrowie Taty sie pogarsza. Modle sie caly czas ,ale w myslach juz widzę jego pogrzeb. Czy mimo modlitwy nowenna nie zostala wysluchana?

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną


Nasze intencje modlitewne:

 

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
7 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
EwaAgnieszkaRenataAndrzejowaGabriela Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Hania
Gość
Hania

Módl się nie ustawaj. Proś Boga o odwage i męstwo.

Małgosia Sandecka
Użytkownik
Zaangażowany
Małgosia Sandecka

Agniesiu.. Nowenna to nie jest czarodziejska różdżka:) na szczęście! Nawet jeśli , po ludzku, nie zostanie wysłuchana, to i tak ZAWSZE pomaga. Bóg wie lepiej, zaufaj! A modlitwa zawsze koi, nawet taka nieporadna.

Gabriela
Gość
Gabriela

Uważam, że nowenna zawsze pomaga i człowiek otrzymuje wiele łask, które niestety nie zawsze kojarzą się z odprawieniem nowenny, bo intencja była zupełnie inna. Bóg rozdaje łaski przez ręce Maryi według swego planu. Niewłaściwe jest ułożenie sobie własnego scenariusza i oczekiwanie, że ma być tak a nie inaczej. Rozumiem że modlitwa o powrót do zdrowia nie jest błahą intencją i trudno ją inaczej sformułować. Jednak Bóg jest Panem życia i śmierci. Trzeba też pamiętać że życie na ziemi nie jest naszym celem. Zawsze jednak trzeba mieć nadzieję, że jeśli usilnie prosimy, to Bóg okaże miłosierdzie tzn. da zdrowie czy chociażby… Czytaj więcej »

Andrzejowa
Gość
Andrzejowa

Pytanie dość prowokujące,bo zależy o jaką „pomoc” chodzi. Jeśli pomoc= wysłuchanie intencji dokładnie tak jak sformułowałeś, to jestem absolutnie pewna, że jest tu mnóstwo osób niewysłuchanych, rozgoryczonych i strzelających focha w stronę niebios. Jeśli jednak za pomoc przyjmujesz inne łaski (czasem nieoczekiwane) to myślę,że już jest spore grono takich osób.

Renata
Gość
Renata

Proszę się modlić ,nawet jeżeli nie ma nadziei .My modliliśmy się pod salą gdzie umierał na sepsę , zapalenie opon mózgowych i meningokoki niespełna 19 letni chłopak nie ustawaliśmy nawet kiedy lekarze mówili ze nie ma szans .Dziś jest z nami a po chorobie nie ma śladu lekarz stwierdził ze to cud . Nowenna dawała siłę tam pod salą ,wielką siłę . Nawet gdy wolą Boga będzie śmierć Taty dla Was będzie nowenna ulgą w smutku .

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Modliłam się tak bardzo za zdrowie mojej Mamuni i niestety 9 dni od zakończenia NP zmarła…To się stało tak szybko, leczyła się na inną chorobę, z której została wyleczona, a 2 dni przed śmiercią po badaniach okazało się, że ma zaawansowany nowotwór. Chcę to zrozumieć, ale nie potrafię…Nie umiem zrozumieć dlaczego tak się stało?Jest w tym drugie dno i sens, których ja nie widzę?Pewnie tak…Nie ustawiaj w modlitwie, wierz, że zostaniesz wysłuchana…

Ewa
Gość
Ewa

Owszem Agnieszko. Nowenny (i inne modlitwy) pomagają nam tylko przejść przez ciężkie sytuacje w życiu. Jeśli modlitwa Ci pomaga, to módl się, ale z założeniem, ze pogodzisz się ze wszystkim, co „Bóg” ześle. To pomoże Ci przetrwać najgorsze, a jeśli jakimś „cudem” coś się poprawi, to będziesz miała komu dziękować i do kogo się zwracać w przyszłości. Wiara ponoć czyni cuda. A tak naprawdę, to „Bóg” judeo-chrześcijański nie istnieje. Jak zaczniesz czytac Biblię od deski do deski, to sama zobaczysz, ze to wszystko nie trzyma się kupy i jest pełne sprzeczności. A utrzymuje się tyle lat tylko dlatego, ze mało… Czytaj więcej »