Zacznij Nowy Rok od dobrej książki i nabożeństwa!

Chyba każdy ma na swojej półce taką książkę, nabożeństwo do której chce wracać i które gorąco poleca znajomym. Niektórzy sięgają po książki o tematyce religijnej, dlatego że taka lektura daje im spokój ducha i pozwala trwać w przekonaniu, że żyje się “po coś”. To bardzo ważna wiadomość dla osób wierzących i zdecydowanie dobra nowina dla tych, których wiara dopiero raczkuje.  Taka lektura duchowa pomaga nie tylko poznać istotę chrześcijaństwa, ale ukazuje także historie osób, które z Panem Bogiem żyły na co dzień. Pomaga podążać drogą świętości. Nabożeństwa i książki znajdziesz w dobrej cenie w księgarni: rosemaria.pl

Czym wyróżnia się dobra książka religijna? Zainspiruj się dobrem!

Przede wszystkim książki religijne niosą ze sobą dobre przesłanie. Wśród nich szczególnie cenne dla czytelników są te, które odpowiadają na ich aktualne problemy duchowe oraz na trudności z pogranicza wiary i psychologii. To właśnie w nich ludzie odnajdują rozwiązanie swoich życiowych trudności, doszukują się wsparcia i czują, że nie są pozostawieni sami sobie z tym, co ich dotyka. Nie brakuje tu dobrych rad i życiowych przykładów. Co ważne, dziś nie tylko osoby duchowne piszą książki katolickie. Decyduje się na to coraz więcej osób świeckich, które w swoim życiu doświadczyły wyjątkowej obecności Boga lub wiedzą, że tylko relacja z Nim może prowadzić do dobrego życia. Właśnie tą wiedzą autorzy chcą dzielić się z czytelnikami, wskazując im drogę, która w wielu wypadkach może być pierwszym krokiem do szczęśliwego życia.

ZOBACZ TU:

https://rosemaria.pl/ksiazki/ksiazki-religijne

Inną kategorią są nabożeństwa. One napisane pod natchnieniem Ducha Św. przynoszą nie tylko duchową pomoc i ukojenie ale  dzięki nim możemy doświadczyć prawdziwych cudów i Bożej pomocy w swoim życiu. Dlatego tak ważne jest odprawianie nabożeństw a najskuteczniejsze to nabożeństwa 30 dniowe. Mamy takie do św. Józefa, Maryi i św. Michała.

ZOBACZ TU:

https://rosemaria.pl/ksiazki/modlitwa

Nie może także zabraknąć książek o  nowennie pompejańskiej. Jej cudach, objawieniach Maryi, przesłaniach z Pompejów, historii cudownego obrazu.

ZOBACZ TU:

https://rosemaria.pl/nowenna-pompejanska/o-nowennie

Książki potrafią inspirować! Nasze książki inspirują do ŚWIĘTOŚCI. Warto z nich korzystać, dawać na prezenty, zwłaszcza, że ceny są niskie, książki pięknie wydane. Dzieląc się dobrą KATOLICKĄ książką dzielisz się DOBREM.

Zapraszamy Cię do naszej księgarni na stronie:

https://rosemaria.pl

Zainspiruj się dobrem! Błogosławionej lektury!

Książka: Historia Sanktuarium w Pompejach

Historia Sanktuarium w Pompejach Bartolo Longo

Nowenna pompejańska, Sanktuarium w Pompejach, Obraz Matki Bożej Pompejańskiej… Nie mielibyśmy tego bez Bartola Longo! Pozycja obowiązkowa dla każdego czciciela różańca.Jeśli chcesz poznać, kim był Bartolo Longo i o czym pisał, powinieneś poznać jego wielkie, poruszające dzieło życia. "Historia sanktuarium w Pompejach" to opis błogosławieństw i przewodnictwa Matki Bożej Pompejańskiej - tego, jak opuszczone i biedne Pompeje zamieniły się w kwitnące wiarą i miłosierdziem miejsce, z którego łaski zaczęły promieniować na cały świat!

Zobacz

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

Zapraszamy

na rekolekcje internetowe

ze św. Józefem