…nie pomogła nowenna pompejańska, ale pomógł św. Józef!

Błogosławiony Bartolo Longo to nie tylko pierwszy apostoł nowenny pompejańskiej, lecz także wielki orędownik św. Józefa. Pod wpływem spektakularnego cudu dokonanego w Pompejach za wstawiennictwem tego świętego, Bartolo postanowił zbudować ołtarz na Jego cześć i napisać specjalne nabożeństwo do św. Józefa.

„Od wielu lat moja siostrzenica nie mogła doczekać się dziecka. Z mężem leczyli się, jeździli po lekarzach, ale niestety bez skutku. Nie było nadziei.” Tak zaczyna się świadectwo o skuteczności tego nabożeństwa do św. Józefa. ” W intencji cudu poczęcia dziecka odmówiłam za nią nowennę pompejańską. Jednak nadal nie było łaski macierzyństwa. Wtedy sąsiadka poleciła mi nabożeństwo: „Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo w sprawach trudnych” autorstwa Bł. Bartolo Longo. Zaczęłam odmawiać je z wiarą. Tuż po ukończeniu otrzymuję wspaniałą wiadomość – siostrzenica jest w upragnionej ciąży! Gdy rodzina zwątpiła św. Józef wysłuchał i uprosił ten cud. Chciałabym zaświadczyć o tej łasce i wszystkim polecić w trudnych sprawach to nabożeństwo!” To świadectwo pani Danuty.

A może i Ty masz trudną sprawę? Spróbuj udać się do św. Józefa w tym właśnie nabożeństwie.

Jak mówiła św. Teresa – nie ma takiej sprawy w której św. Józef by nie pomógł! Pamiętaj o tym zwłaszcza teraz w Roku św. Józefa!

Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo w sprawach trudnych (oprawa miękka)

W magazynie SKU:978-83-63110-47-5
Cena promocyjna 19,90 zł Cena 25,00 zł

21
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
18 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
Ewa D.GFmenaAnnaPaweł Gerard Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anonim
Gość
Anonim

Czy ktoś zna jakąś modlitwę o cud. Sprawa nie cierpiąca zwłki. Każda minuta jest ważna. Proszę o pomoc.

też Ania
Gość
też Ania

Nie wiem, o jaką sprawę chodzi, ale automatycznie przyszło mi na myśl – Jezu Ty się tym zajmij, Jezu ufam Tobie.

irena
Gość
irena

popros sw Rite ona ci pomoze

irena
Gość
irena

to co napisala tez ania ,pomodl sie

też Ania
Gość
też Ania

Słyszałam o telegramie do Świętego Józefa

Hanka
Gość
Hanka

Zamów kilka mszy św. w tej intencji.
Na marginesie nie ma modlitwy lepszej czy gorszej. Można wymodlić łaskę jednym Ojcze Nasz albo nie wymodlić nic setkami Nowenn i Litanii.
Nie ma cudownego „zaklęcia”, które spowoduje cud.

też Ania
Gość
też Ania

Fakt. Modlitwy nie można traktować magicznie.

irena
Gość
irena

tak modlitwy nie mozna traktowac magicznie ,ale czasem pomoc przychodzi natychmiast ,mialam okazje sie juz przekonac na wlasnej skorze

irena
Gość
irena

szczegolnie po wezwaniu”Matko Boska hyznenska ratuj”

Xyz
Gość
Xyz

Do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.

Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Sprawa wiary, jeśli serce w potrzebie, to układa się najlepsza modlitwa. Jezu, Baracie pomóż.. Święty Michał Archanioł to jest Gościu szybki:) czy kolega za miedzy, Św Andrzej Bobola.

mena
Gość
mena

Ja proponuje odmówić nowenne do Bożego Miłosierdzia cała naraz zajmuje to 1 godzine ,czytamy modlitwe na każdy dzień po tym odmawiamy koronke i tak kolejno.
Modliłam się w ten sposób już pare razy w nagłych sprawach i chyba największą łaską było uratowanie życia mojego ojca ewidentnie odczułam wtedy moc tej modlitwy. Każdą sprawe którą w ten sposób polecałam zakończyła się dla mnie pomyślnie.

ewa
Gość
ewa

Mi zostało 7 dni modlitwy z 30 -sto dniowej Nowenny do św. Józefa…w bardzo ważnej dla mnie sprawie.

Anna
Gość
Anna

CZy możesz przesłać ta nowennę do świetego Józefa jak masz pdf

ewa
Gość
ewa

Anno, znajdziesz to 30-sto dniowe nabożeństwo na https://www.youtube.com/watch?v=ch3_CZIqK5g lub wpisując w google. Znajdziesz tam wiele pozycji. Nadzwyczaj wielkie i liczne łaski będą nam udzielone, jeśli z ufnością zwrócimy się do świętego Józefa. Święta Teresa z Avila powiedziała: „Kto nie całkiem w to wierzy, niech raz zwróci się ze swą prośbą do świętego Józefa, a sam się przekona”.

ewa
Gość
ewa

Anno, wpisujesz w google: 30-sto dniowe nabożeństwo do św. Józefa i gotowe…lub na youtube to samo. Słuchasz wtedy i modlisz się.

ewa
Gość
ewa

Jest jeszcze starożytna modlitwa do św. Józefa 9-cio dniowa. Ta starożytna modlitwa do św. Józefa podobno nigdy nie zawodzi
Odmawiaj tę modlitwę do św. Józefa rano, przez dziewięć kolejnych dni, w takiej intencji, w jakiej chcesz. Nigdy nie słyszano, by ta modlitwa zawiodła…

ewa
Gość
ewa

Ta modlitwa została odnaleziona w 50 roku po Chrystusie. W 1555 r. papież przesłał jej tekst cesarzowi Karolowi, który wyruszał na bitwę. Każdy, kto przeczyta tę modlitwę, usłyszy ją lub będzie ją miał przy sobie, nie umrze nagłą śmiercią ani nie utonie, trucizna na niego nie podziała ani nie wpadnie w ręce wrogów, ani nie zginie w ogniu, ani nie zostanie pokonany w walce. Jednak by ta modlitwa do św. Józefa faktycznie była skuteczna i nie zawiodła, trzeba spełnić jeden ważny warunek: musimy w niej prosić o faktyczne duchowe dobro dla siebie bądź dla osób, które powierzamy Bogu za wstawiennictwem… Czytaj więcej »

ewa
Gość
ewa

Oto Ona!!!! Modlitwa do św. Józefa O, święty Józefie, którego opieka przed tronem Boga jest tak wspaniała, mocna i natychmiastowa, powierzam Ci wszystkie moje sprawy i pragnienia. O, święty Józefie, pomóż mi przez Twoje potężne wstawiennictwo i wyproś mi u Twojego Boskiego Syna wszelkie duchowe błogosławieństwa, żebym – poddany Twojej niebiańskiej mocy – mógł złożyć moje dziękczynienie i hołd najbardziej kochającemu ze wszystkich ojców. O, święty Józefie, nigdy nie zmęczę się kontemplowaniem Ciebie. A w Twoich ramionach zasypia Jezus. Nie ośmielę się zbliżyć do Ciebie, kiedy On spoczywa na Twoim sercu. Uściskaj Go mocno w moim imieniu, ucałuj Jego drogocenną… Czytaj więcej »

GF
Użytkownik
Wytrwały
GF

Uważam, że to właśnie nowenna pompejańska pomogła! Maryja jednak pragnie, aby ludzie poznali wielkość Świętych patronów i ich wstawiennictwo. W moim przypadku też tak było. Maryja postawiła na mojej drodze wielu Świętych, abym i do nich się zwracała. Zwłaszcza po zakończeniu nowenny nie powinniśmy sobie odpuszczać i dalej odmawiać chociaż jedną część różańca…i wzywać Świętych Orędowników. Święty Józef to po Maryi największy Orędownik przed Bożym tronem.

Ewa D.
Gość
Ewa D.

Wczoraj zaczęłam odmawiać, bo tej Nowenny nie znałam. Też jestem zdania, że NP pomaga, odmówiłam na razie osiem, lecz św. Józef również wyprasza łaski i Boga. Wydrukowałam sobie tę Nowennę, gdyż wyruszam w podróż. Pozdrawiam wszystkich. Z Bogiem!!!