Hania: Prośba o uzdrowienie mamy

Nowennę pompejańską udało mi się odmówić dopiero jeden raz na wiosnę, w intencji mojej Mamy o uzdrowienie jej z raka i wszystkich przerzutów. Długo zwlekałam ze swoim świadectwem ale teraz chce się nim podzielić i zachęcić wszystkich do tej Modlitwy bo Maryja naprawdę czyni cuda, choć nie zawsze tak jakbyśmy tego chcieli, ale nasze dobro jest dla Niej zawsze najważniejsze.
Modlitwa była dla mnie bardzo trudna i stresująca. Tak bardzo się starałam wszystko porządnie i starannie odmówić, żeby zostać wysłuchaną, aby moja Mama została uleczona, do tego stopnia że przy każdym Różańcu serce z nerwów chciało mi wyskoczyć. Do tego dochodziły zimne poty, kilkukrotne powtarzania modlitw i ciągły strach. Udało mi się jednak dotrwać do końca Modlitwy.
Moja Mama dalej zmaga się z chorobą, ale jest lepiej, wyniki są dobre i mam nadzieję że Nasza Królowa mnie wysłucha i uzdrowi Mamę całkowicie. Czuję, że to dzięki Maryi moja Mama dostała się do nowego programu leczenia.
Dzięki modlitwie i ja zrozumiałam wiele. Ufam, że Jezus i Maryja chcą dla mnie i mojej Rodziny jak najlepiej i nie ważne co się stanie, Oni zawsze będą blisko. Czuję, że mam w Jezusie i Maryi oparcie, a każda modlitwa podnosi mnie od tej pory na duchu.
Królowo Różańca Świetego dziękuję Ci, że otworzyłaś mi oczy, pozwoliłaś uwierzyć i znaleźć w sobie ukojenie. Dziękuję też kochana Maryjo za dobre wyniki mojej Mamy. Dzięki Tobie i moja Mama uwierzyła (odmówiła 3 nowenny w intencji swojego uzdrowienia), oddała się Tobie i stała się spokojniejsza.
Matko Różańcowa, kocham Cię i przepraszam za każda krzywdę z mojej strony, która Cię zraniła.

IKONY

I OBRAZY

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY