Dominika: Uwolnienie z uzależnienia

Mój ojciec został uwolniony z ciężkiego uzależnienia od alkoholu. Pił przez 40 lat podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej wszystko się działo:wpadł w szał, chciał popełnić samobójstwo, zastraszał rodzinę, szantażował, płakał prosił o wybaczenie. Nasze życie zostało wywrócone do góry nogami. Obecnie nie pije alkoholu.

Módl się...

razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
JustynaRafał Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Rafał
Gość
Rafał

O matko! ? Musieliscie przeżyć dramat ! Nie rezygnuj z dalszej nowenny to potężna broń i ochrona kochanej Mateczki Bożej oddaj sie w niewolę MARYJI to pełna ochrona wiem bo też tego doswiadczam ,, A szatan jak LEW ryczący krąży kogo pozrec ” codziennie podejmuję walkę z Lucyferem i jego podwładnymi (demonami) wiem bo na wlasne oczy widziałem Boże Milosierdzie i swiat duchowy i poczulem siłę fizyczną diabła na sobie jak oddalem się w niewolę Matki Bożej przeczytając parokrotnie ,, Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej Maryi panny ” Św. Ludwika grignon de monfort pozdrawiam.

Justyna
Gość
Justyna

Długo już jest trzeźwy?