Anna: Spokój

Nowennę pierwszy raz zaczęłam odmawiać 3 lata temu, kiedy dowiedziałam się, że muszę poddać się operacji usunięcia tarczycy. Dla mnie lęk potworny, gdyż było podejrzenie nowotworu. Termin operacji został wyznaczony na 13 marzec, chociaż wcześnie ustalony był 23 marzec. Wstyd się przyznać, ale miałam obawy przed tym 13. Niepotrzebnie, Matka Boża zaopiekowała się mną doskonale. Ja, osoba ciągle panikująca, poszłam na operację ze spokojem, bez żadnego strachu czy obawy. Wszystko się udało, a badanie histopatologiczne pokazało, że jest wszystko ok, ale było blisko zezłośliwienia.
Nowenny nie przestałam odmawiać, od 3 lat z małymi przerwami ciągle to robię. Daje mi mnóstwo spokoju wewnętrznego. Ponadto wiele się zmieniło w moim życiu. Przez 20 lat małżeństwa mój mąż był potwornie zazdrosny zupełnie bez żadnego powodu. Działy się koszmarne rzeczy. Nie widząc już żadnego wyjścia zaczęłam odmawiać również w tej intencji. Trochę to trwało, zanim się zaczęło poprawiać, ale z wiarą i nadzieją trwałam na swojej modlitwie. Wierzyłam, że i tym razem Matka Boża mnie nie zostawi.
Od kilku miesięcy w moim małżeństwie zaczęło się wszystko układać, mąż przestał być chorobliwie zazdrosny, pamięta o rocznicach, przynosi kwiaty, jest opiekuńczy i troskliwy. Wreszcie czuję się w związku bezpiecznie. Zupełnie przez przypadek poznałam kobietę z tym samym problem. podzieliłam się swoją historią z zupełnie obcą osobą, nigdy wcześniej bym tego nie zrobiła, bo nikomu o tym przez 20 lat nie powiedziałam. Teraz się przyjażnimy i wspieramy a ona też teraz odmawia nowennę.
Nowenna to najpiękniejsza modlitwa, dzięki której wszystko zmienia się na lepsze.
Nie warto czekać i tracić czas bezowocnie. Jeżeli macie jakieś problemy a nie możecie sobie z nimi poradzić, weżcie do ręki różaniec i oddajcie je Matce Bożej. Ona nigdy nie zostawi Was w potrzebie.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x