Poznaj „Królową Różańca” – pobierz darmowy PDF!

Pisanie o rewolucji cyfrowej, nowych nośnikach i czytnikach robi się już nieco… nudne. To oczywiste sprawy, a ich konsekwencją są spadające nakłady publikacji drukowanych. Coraz więcej osób korzysta z tabletów i smartfonów, które ułatwiają i upraszczają komunikację. Może i Ty do nich należysz?

Wydanie specjalne PDF – dla każdego, bezpłatnie!

Mając to na uwadze, przygotowaliśmy cyfrowe wydania naszego czasopisma „Królowa Różańca Świętego” w postaci PDF, a także numer specjalny. To wydanie zawiera przegląd wybranych tekstów, jakie ukazały się w „Królowej…” w ostatnich dwóch latach. Ma ono za zadanie zaprezentować główne tematy, na jakich skupia się nasze czasopismo.

Nie, nie odchodzimy od wersji drukowanej. Wydanie papierowe doskolane spełnia swoją rolę, jako uniwersalnego nośnika treści. Drukowaną gazetę możesz łatwo przeglądać i czytać w podręcznym formacie, bez potrzeby włączania urządzeń elektronicznych; możesz je przekazać komuś lub wysłać do więzień i szpitali.

Gdzie pobrać plik PDF?

Kliknij tutaj!

O naszym czasopiśmie

„Królowa Różańca Świętego” jest czasopismem poświęconym Matce Bożej Różańcowej, różańcowi oraz nowennie pompejańskiej. Pragniemy wychodzić do wszystkich osób modlących się na różańcu, w tym szczególnie do osób modlących się nowenną pompejańską. Gazeta ukazuje się od lutego 2012 r., najpierw jako kwartalnik, od 2016 r. jako dwumiesięcznik. Od początku istnienia, czasopismo jest prowadzone przez osoby świeckie we współpracy z duchownymi. Asystentem kościelnym – zgodnie z decyzją abp. Stanisława Gądeckiego – jest ks. kan. dr Jan Glapiak, moderator różańca archidiecezji poznańskiej.

Wokół czasopisma wyrosło wiele inicjatyw różańcowych, jak Radio Różaniec, apostolstwo dla więzień i szpitali, aplikacje do modlitwy, internetowe strony pomocowe. Organizujemy rekolekcje i pielgrzymki do sanktuarium w Pompejach. Staramy się wciąż poszerzać zakres naszego działania i zapraszać do współpracy nowe osoby.

Ufni, że czasopismo spotka się z Twoim zainteresowaniem, zapraszamy Cię do jego stałej lektury!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Łucja
Łucja
16.02.20 21:32

Zaproś NMP do swojego małżeństwa oddaj Jej swoje dzieci , oddaj Bogu całe swoje życie.

Miroslaw
Miroslaw
16.04.20 14:03

Dwa lata temu moja żona zostawiła mnie i dzieci.Wyprowadzila sie i zamieszkała z innym mężczyzna.Dzisiaj pierwszy raz usłyszałem o Nowennie Pompejanskiej.Nadal kocham moja żonę.Mielismy tylko ślub cywilny,byliśmy razem 17 lat,mamy dwie córki 15 i 13 lat.Zaczalem dzisiaj odmawiać Nowennę prosząc o powrót żony do nas.Mam wielka nadzieje i wiarę,ze Maryja mnie wysłucha.Jestem wierzący,ale nie praktykujący

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x