Nawrócona: Jeszcze będzie pięknie…

„Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie” …Ostatni rok był dla mnie bardzo ciężki . Dowiedziałam się że mój mąż jest hazardzista, że ma olbrzymie długi. Nieznajome tel, pukanie do drzwi, stany depresyjne, płacz i jeden wielki lęk przed „Jutrem”. W głowie jedna myśl : „dlaczego ja, za jakie grzechy spotkała mnie taka tragedia”kotłowało mi się tysiące myśli co robić … Przemęczona całą tą sytuacja postanowiłam wnieść pozew o rozwód. W dniu 15.08 ( święto NMP) stało się coś dziwnego … cały dzień kłębiły mi się myśli aby tego nie robić. To był tak silny stan że nie mogłam się od tego „uwolnić” . Próbując uciec włączyłam tv a tam program publicystyczny ocaleni- temat hazard i osoby które wyszły z tego wstrętnego uzależnienia. Wypowiedzi osób sprawiły, że płakałam jak małe dziecko … Kładąc się spać kolejny dziwny zbieg okoliczności :na youtubie wyskoczyło mi: świadectwo jednej z Pań, która zawierzyła swoje troski w nowennie pompejańskiej. Pomyślałam sobie ” co jest” gubiłam się we własnych myślach, bo nie wierzyłam, że w jednym dniu miałam tyle czytelnych znaków. Zaczęłam interesować się Nowenną, sposobem jej odmawiania. Pierwsze podejście nieudane, spróbowałam drugi raz i trwam , dzisiaj jest piękny 45 dzień 😉 Odkąd zawierzyłam swoje troski i zmartwienia kochanej mateczce życie stało się przepełnione cudami … to jest coś niesamowitego …. mąż pojechał na terapię, dostał pracę, a ja stałam się bardzo wyciszona i spokojna . Pozew rozwodowy oczywiście wycofałam, walczę o męża bo wiem, że został zniewolony przez złego ducha. Mimo że droga będzie bardzo kręta i ciężka wierzę, że z Bożą pomocą uda się nam wspólnie ocalić i odbudować rodzinę. Dziękuje Ci

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości ?

 • Nawrócona. Na pewno będzie jeszcze pięknie. Wszystkiego dobrego dla Was. I dziękuję za świadectwo.

 • Czasami żeby zmienić na lepsze relacje w rodzinie trzeba rozpocząć dobrą zmianę od siebie… sama przez to przeszłam:) życzę wszystkiego dobrego i opieki Matki Najświętszej dla Twojej rodziny.

 • Nawrócona Ty odmawiasz NP i zdrowo sie odżywiasz a mężowi przeprowadź post o samej wodzie to bardzo szybko wyjdziecie z długów.
  Pewne!

  • enia. Skąd ta pewność? Są złe duchy, które można tylko postem wyrzucać. To wiem. Może o to chodzi? Pytam poważnie.

 • Ostatnio słyszałam taka uwagę do Ewangelii o budowaniu domu na pisaku i na skale: nie ważne, czy budujesz na piasku czy na skale – burza i tak przyjdzie. Napisałam to kontekście zdania z tego świadectwa 'za jakie grzechy mnie to spotkało'.
  Na czas leczenia męża warto podjąć kroki zabezpieczające przed konsekwencjami długów hazardowych – mąż może mieć najszczersze intencje ale póki nie pokona uzależnienia nie może ufać sam sobie.

  • Słusznie: natychmiastowa rozdzielność majątkowa zabezpieczy rodzinę (przynajmniej częściowo) przed ewentualnym powrotem do nałogu, którego nie można wykluczyć szczególnie na początku terapii.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości