Marta: Matka Boża wysłuchuje naszych próśb

Odmawiałam nowennę pompejańską już kilkakrotnie, wszystkie zostały wysłuchane nie od razu, ale we właściwym dla Boga czasie.Ostatnie kilka nowenn zmówiłam w intencji swojego nienarodzonego dziecka. Modliłam się o szczęśliwe donoszenie ciąży, ponieważ dwie poprzednie zakończyły się z problemami, modliłam się także o zdrowie dla mojego dziecka, ponieważ istniało podejrzenie zespołu Downa. Moja córeczka urodziła się co prawda w 36 tyg. ciąży, ale całkowicie zdrowa, w ostatnim dniu części dziękczynnej nowenny, w intencji szczęśliwego rozwiązania. Nowenna pompejańska to jedna z najskuteczniejszych modlitw, dzięki ci Najukochańsza Matko.

Nowenna do MB

Częstochowskiej

17 sierpnia - 26 sierpnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krystyna
krystyna
13.12.19 16:30

Duzo zdrowka dla dzieciatka i Blogoslawienstwa Bozego dla Was. Szczesc Boze.

mena
mena
13.12.19 21:53

A ja chce dziś z wami podzielić się radosną informacją jaką przed chwilą dostałam to był sms od koleżanki. ” Doświadczylam cudu moja kuzynka jest po zdradzie męża , wybaczyła mu i zaszła w ciążę . Od samego początku lekarze nakłaniali ją do usunięcia ciąży bo dziecko podobnież było bardzo chore, ona powiedziała że urodzi nie ważne czy zdrowe czy chore to jest jej dziecko i że urodzi, jedna doktor wręcz na nią krzyknęła że robi sobie krzywdę a przede wszystkim dziecku że nie zdaje sobie sprawy co robi . Wyobraź sobie co ta dziewczyna przeżywała zdrada męża po chwili… Czytaj więcej »

Agucha
Agucha
13.12.19 22:14
Reply to  mena

Alleluja 😉 to jest news wart uwagi 🙂

też Ania
też Ania
13.12.19 22:14
Reply to  mena

Piękne świadectwo. Dzięki meno. Nie jestem lekarzem, ale myślę, że to jest tak, że gdy lekarz podejrzewa chorobę u dziecka, musi o tym poinformować rodziców. Tu powstaje pytanie, w jaki sposób to zrobi, bo tu sposób był niedopuszczalny, choć nie mam wątpliwości, że tak się zdarza i to często. Przypuszczam, że gdy lekarz nie poinformuje rodziców o podejrzeniu choroby, może być oskarżony, gdy dziecko jednak narodzi się chore. Tu może nawet wchodzić w grę kwestia odszkodowania i renty dla takiego dziecka. Bardzo ważną sprawą jest pewnie sprzęt, na którym robi się badania i związana z tym jakość wyników. Przerażające to… Czytaj więcej »

też Ania
też Ania
13.12.19 22:30
Reply to  też Ania

Do tego dochodzi umiejętność właściwego odczytania, oceny i interpretacji wyników.

mena
mena
13.12.19 22:47
Reply to  też Ania

Też Aniu,chorobe dziecka potwierdziło trzech lekarzy .

też Ania
też Ania
13.12.19 22:55
Reply to  mena

Meno, dzięki za Twój wpis i za świadectwo. Tym bardziej należy dziękować Maryi.

Agata
Agata
14.12.19 20:19
Reply to  mena

Cudownie, że dziecko urodziło się zdrowe. Pytanie z innej beczki, czy ciąża to jest lekarstwo na zdradę i czy dziecko ma za zadanie scalić małżeństwo mocno nadszarpnięte zdradą? Faktem jest, że słabe małżeństwo narodziny dziecka mogą rozbić zamiast wzmocnić.. Tym bardziej po zdradzie.. Rzecz jasna, nie znam sytuacji, ale zdrada to zdrada. Pewna granica została przekroczona, dlatego jest bardzo duże ryzyko, że to się powtórzy. Dziecko to nie sposób na zatrzymanie męża przy sobie.. No ale nic, zawsze można odmawiać kolejne Nowenny..
Wiem, weszłam w psychologię wykraczając poza samo świadectwo. Niemniej życzę, by i to to zachwiane małżeństwo Bóg uzdrowił..

Anna
Anna
18.12.19 10:08
Reply to  Agata

Świadectwo pokazuje prawdę. Bóg jest i działa. Bóg jest miłością i miłosierdziem, uczy kochać i przebaczać. ” Ile razy przebaczać, siedem? Pan Jezus odpowiada – 77″ -gdzieś w ewangelii do znalezienia.

irena
irena
14.12.19 08:19
Reply to  mena

Meno dziekuje ci za to swiadectwo ,może podniesie na duchu tych ,którzy zaczynają watpic w wysłuchanie swoich próśb ,zwłaszcza kiedy długo musza czekac na otrzymanie swojej laski .Ja wierze ze ta dziecina otrzymala laske uzdrowienia .To swiadectwo potrzebne jest również i mnie ,bo modle się o pewna wazna dla mnie laske i teraz to już na 100% wierze ze ja otrzymam i ja już za nia dziekuje .Pozdrawiam cie bardzo serdecznie i zycze dobrego i spokojnego dnia .

Aga
Aga
14.12.19 16:34

Chwała Chryste! W ostatnim dniu nowenny!!!

Mała
Mała
14.12.19 19:23

Ja odmawiam moją 3 nowenne ale nie mogę sie wogóle skupic podczas modlitwy. Jest ciężko.

12
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x