Kamil: Trzecia nowenna

Kilka miesięcy temu odmowilem moja Trzecia Nowennę tym razem w intencji najpotrzebniejszej łaski. Długo się zastanawiałem jakie łaski otrzymałem. Doszedłem do wniosku, ze laska ta było odkrycie nowej modlitwy, która nazywa się „JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ”. Poczytajcie na temat tej modlitwy w internecie!!!. Modlilem się ta modlitwa, w różnych intencjach, między innymi o wyleczenie z nawracajacego zapalenia spojówek, którego nie mogłem wyleczyć od roku. I wreszcie jest dobrze ostatnie badania wykazały, ze moje oczy są zdrowe. Ponadto wierze w opiekę Maryi i Jezusa w codziennym życiu np. gdy zauważyłem uszkodzona oponę w moim samochodzie zanim mogło dojść do niebezpiecznej sytuacji na drodze. Mam WIELKI dług wdzięczności i dlatego pisze to świadectwo tym bardziej, że jestem tylko grzesznym człowiekiem.

dla księdza 

 

Prezent 

z Twoją dedykacją!

  • Dziękuję za świadectwo, i również uważam tak jak ty. A modlitwa Jezu Ty się tym zajmij jest piękna jak i cały akt zawierzenia. Czasami nie ma co się zastanawiać nad otrzymanymi łaskami, warto wierzyć w moc modlitwy, Bóg nas kocha i słucha i On wie najlepiej kiedy nam co dać, a zwłaszcza jak zawierzamy życie Bogu i chcemy z nim przez całe iść. Wszystkiego dobrego, i Bożego Błogosławieństwa 🙂

  • Piękne świadectwo.
    Ja od lutego odmawiam Nowennę o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego, po kolei dla mojej rodziny i dzieci, i jedną za siebie. Łaski są, chociaż na pierwszy rzut oka na to nie wyglądało.
    Chyba największą jest odmawianie Nowenny! Że mi się chce, że znajduje czas. I że żyć bez niej nie mogę…..

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!