Joanna: Mądrość i miłość naszej Mamy

Różaniec i modlitwy na nim były od zawsze ze mną. Miłość do różańca zaszczepiła we mnie babcia. Zawsze kiedy po niego sięgam i błagam Mamę o pomoc, otrzymuję ją. To moja wspaniała Mama wyrwała mnie z ciemności, przemieniła moje serce, wzięła za rękę i krok po kroku prowadziła ku swemu Synowi. W czasie pierwszej nowenny pompejańskiej otrzymałam łaskę spokoju, pewności że wszystkie moje sprawy się rozwiążą pomyślnie. Mamusia wyprosiła mi również łaskę głodu Boga. Pokierowała mną tak że uczęszczałam na kurs Alfa. Po nim wstąpiłam do wspólnoty. Podsyłała mi w natchnieniach książki, modlitwy. Czuwała nad rozwojem mojej wiary. Kolejna nowenna była w intencji syna. Bardzo przykra sprawa z jego kolegami została pozytywnie rozwiàzana. Wyleczył zęby choć jeszcze pół roku przed nowennà panicznie bał się dentysty.
Kolejna nowenna była o łaski dla córki. Nauka nie szła jej zbyt dobrze a dzięki pomocy Mateńki zdała z czerwonym paskiem. Borykała się z otyłościà Mamusia wyprosiła jej łaskę silnej woli dzięki której dziś cieszy siè szczupłą sylwetką.
Matka Przenajświętrza nigdy nie zawodzi bo kocha nas jak swoje dzieci. Nawet jeśli nie wysłuchuje naszych błagań tak jakbyśmy tego oczekiwali, daje nam łaski które na daną chwilè są nam bardziej potrzebne.
Proszę ufajcie i módlcie siè na różańcu a dostrzeżecie małe codzienne cuda wokół was a serca przepełni pokój tak bardzo potrzebny w tych niełatwych czasach.

Nowenna do św. Rocha

o ustanie pandemii

7 sierpnia - 15 sierpnia

1 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Grażyna
Grażyna
03.12.19 18:24

Maryja także przemieniła mnie i moje życie. Nowenną modlę się już kilka lat. Dzięki Maryi poznałam dobrego, kochającego Boga, który troszczy się o mnie tak jak najwspanialszy Ojciec. Módlcie się na różańcu, a Maryja zatroszczy się o Was. Błogosławię wszystkim!

Agnieszka
Agnieszka
03.12.19 19:28

Witam ja obecnie odmawiam ósmą Nowennę, otrzymałam wiele łask, wydarzyły się rzeczy, o których mogłam tylko marzyć .Wiem że to dzięki łaskom Matki. Ta modlitwa naprawdę czyni cuda.

agata
agata
04.12.19 03:43
Reply to  Agnieszka

to opowiedz o swoich spełnionych marzeniach. 🙂

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x