Ewelina: Łaska spokoju wewnętrznego

Chciałam zacząć prawdziwie się modlić, prosić Pana Boga o łaski szczególnie o jedną łaskę, nie wiedziałam jaka modlitwa będzie najlepsza ,jak się modlić. Jeszcze tego samego dnia przeglądając zwykłe wiadomości w internecie wyświetliła mi się modlitwa – Nowenna Pompejańska. Nie pamiętałam jak dokładnie odmawia się różaniec, nie robiłam tego za często pomimo tego, że chodzę do kościoła i jestem osobą wierzącą. Zaczęłam przeglądać strony z objaśnieniem jak modlić się Nowenną Pompejańską, przeczytałam jej historię oraz wiele świadectw. Zaczęłam się modlić czasami było to zwykłe tzw. „klepanie zdrowasiek”. Nie otrzymałam łaski, pewnie dlatego że to nie była do końca moja prośba, a raczej nacisk rodziny, ale modląc się uzyskałam łaski które prawdziwie wychodziły z mojego serca, które były mi potrzebne w tym czasie, a także wiele łask o które nie prosiłam, Matka Boska jest miłosierna i dała mi więcej niż prosiłam. W czasie odmawiania Różańca Świętego dotarło do mnie, że łaska o którą proszę nie jest mi jeszcze potrzebna dzięki modlitwie dostrzegłam to i zrozumiałam, dojrzałam do tego.
Teraz zaczęłam odmawiać drugą Nowennę w innej intencji – mojej, tej której faktycznie potrzebuję. Chociaż finał rozstrzygnie się przed ukończeniem Nowenny wierzę , że Maryja wyprosi mi łaski u Swego Syna, teraz albo za jakiś czas. Pomimo wszystko mam nadzieję, że zdołam ukończyć całą nowennę i w tym momencie wiem, że nie jest to moja ostatnia Nowenna bo modlitwa na różańcu jest najpiękniejszą modlitwą jaką możemy ofiarować Maryi, Panu Jezusowi i przede wszystkim Panu Bogu, bo to On nam dał Zbawiciela i możliwość wypraszania łask. W czasie modlitwy otrzymałam bardzo dużo spokoju wewnętrznego, bo co by się nie działo wiem, że Maryja jest ze mną.
Ponadto wiem, że kiedy już ta pierwsza łaska będzie mi naprawdę potrzebna, będzie wypływała ode mnie, z mojego serca i do niej dojrzeję wtedy ją otrzymam. Mam ogromną nadzieję bo przecież Maryja jest miłosierna i wierna, nie cofa danego słowa. Wierzę, że Matka Boska mi pomoże.

Nowenna pompejańska

na święto KRŚ!

- od 15 sierpnia -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x