Ewa: Z nowenną na co dzień

Od 2 lat nieprzerwanie odmawiam NP. Kilka świadectw otrzymanych łask już tutaj zamieściłam, inne czekają jeszcze na Bożą pomoc i interwencję Maryi zgodnie z Wolą Bożą. Odmawiam cztery tajemnice bo wtedy jest to całość – całe życie Jezusa i Maryi. Odmawianie NP daje pokój, radość a małe i większe łaski i cuda powodują uczucie opieki Nieba na co dzień.
Wśród NP które odmówiłam były takie : za Dusze Czyśćcowe, za księży, za 40-letniego znajomego chorego na nowotwór, o zdrowie dla córeczki znajomej. Mam nadzieję, że Maryja Panna zesłała wszystkim potrzebne łaski.
Kończąc ostatnią nowennę prosiłam Maryję o natchnienie za kogo się modlić. Maryja nie zawiodła i zaczęłam się modlić NP za moją babcię która zmarła 15 lat temu. Tak naprawdę chodzi o bardzo dawny konflikt sąsiedzki o przysłowiową miedzę ( jakieś 50 lat wstecz), który znalazł finał w sądzie. Miałam się również modlić co czynię za drugą stronę tego konfliktu. Tą NP odmawia mi się najgorzej ze wszystkich, ciągłe rozproszenia i przeszkody do odmawiania. Trwam i mam nadzieję, że pomogę nie tylko babci. Chcę jeszcze zaznaczyć że za babcię było odprawionych wiele mszy i modlitw na przestrzeni tych lat. Pozdrawiam wszystkich czytających. Z Bogiem

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości ?

>

Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości