Ewa: Intencja o uzdrowienie mamy

Nowenny staram się odmawiać każdego roku. W tym roku Bóg doświadczył mnie bardzo mocno. Na raka zachorowała moja mama. Nowennę odmawiałam w intencji uzdrowienia. Jeszcze wracając rok wcześniej też odmówiłam w mamy intencji o uzdrowienie. Pierwsza przez Maryję wysłuchana guz w płucach nie rośnie nawet się zmniejsza. Po roku mama zachorowała na grypę która spustoszyła jej zdrowie. I stan zdrowia pogorszył się na tyle że była bardzo słaba. Wtedy lekarze mówili nie da się już nic zrobić są przeżuty. Zaczęłam się modlić o uzdrowienie. Opiekowaliśmy się mamusią w domu. Mama zmarła był to ciężki okres, jej śmierć była spokojna. Wierzę że wymodliliśmy uzdrowienie duszy. Modlitwa dała mi siłę by wytrwać do końca. I chociaż bardzo jest mi ciężko bo ciagle jej mi brakuje.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
AnetaDorota Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Ewa współczuję Ci bardzo, myślę że twoja mama opiekuje się tobą z góry.

Aneta
Gość
Aneta

Jak ja to doskonale rozumiem. Moja mamusia również została wezwana na spotkanie Pana w tym roku. Jak mi ciężko bez niej sad Odmawiam Nowennę w intencji jej duszy. Po tej modlitwie jestem spokojniejsza. Myślałam że nie dam rady, że nie znajdę czasu na trzy róźańce w ciągu dnia. Wszystko jednak się tak układa że daję radę. 15 dni już za mną a mi ciągle mało. Czuję radość z odmawiania tej Nowenny.