Bogusława: Cud narodzin dziecka

O Nowennie Pompejańskiej, dowiedziałam się od siostry męża, która również co jakiś czas powraca do tej pięknej modlitwy.
W lipcu u. r. dowiedzieliśmy się, że nasza córka zaszła w ciążę. Radość nasza była ogromna, tym bardziej, że oczekiwaliśmy pierwszego wnuczka lub wnuczkę. Nasze szczęście nie trwało długo, ponieważ okazało się , że ciąża jest pozamaciczna. Wszystko to, było dla nas bardzo bolesne, czas oczekiwania i cały zabieg w wyniku którego nie udało się uratować jajowodu.
Ból, strach, rozpacz, bezsilność, uczucie ogromnej straty, z takimi uczuciami przyszło nam się zmierzyć.
Pełni obaw, ale również i nadziei, powierzyliśmy nasze sprawy Matce Bożej.
15 sierpnia u.r. postanowiłam odmawiać Nowennę Pompejańską, w intencji – szczęśliwej ciąży dla córki. Do Nowenny dołączył mąż i siostra męża. Jakaż była nasza radość, gdy cztery miesiące po zabiegu i ogromnej stracie w Święta Bożego Narodzenia przy wigilijnym stole córka z mężem podzielili się z nami radosną nowiną , że spodziewają się dziecka.
W tym roku 12 sierpnia na świat przyszedł nasz wnuczek. Najwspanialszy dar, cud oraz szczęście jakie mogło spotkać naszą rodzinę.
W modlitwie nie ustajemy i nadal odmawiamy Nowennę , a intencji nam nie brakuje. W różańcu jest siła, przekonaliśmy się o tym, że pomimo wielu problemów podczas ciąży córki- wszystkie pomyślnie się zakończyły.
Obecnie, dziękuję Matce za wszystkie otrzymane łaski, za jej wstawiennictwo i opiekę nad naszą rodziną.
Polecam i zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny pompejańskiej i życzę dużo wytrwałości i wiary, bo ona naprawdę może zdziałać cuda.

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Hanna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Hanna
Gość
Hanna

Wspaniałe świadectwo, Pan Bóg jest Wielki i ma niesamowitą moc!

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ