Anna: Depresja i stany lękowe

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w bardzo trudnym dla mnie okresie: zmagałam się ze stanami depresyjnymi, lękowymi, które wpływały m.in. na mój układ wegetatywny – miałam nudności, bóle brzucha, chudłam. Próbowałam leczenia farmakologicznego, ale wzmagało jeszcze bóle brzucha i było coraz gorzej – trwało to kilka miesięcy i miałam coraz bardziej pesymistyczne myśli. Byłam już w trakcie części dziękczynnej, gdy podjęłam ostatnią próbę włączenia leków – zaczęłam dosłownie od okruszków dzieląc tabletkę, stopniowo zwiększałam i przy końcu nowenny doszłam do pełnej dawki. Po 2-3 tygodniach zaczęłam odczuwać poprawę, normalnie jeść, przybierać na wadze. Na lekach jestem do tej pory (6 miesięcy), nie jest jeszcze w pełni dobrze, ale bardziej optymistycznie patrzę w przyszłość. Ktoś mógłby powiedzieć, że to leki mi pomagają, ale ja tych leków wcześniej nie tolerowałam i lekarze już sami nie wiedzieli jak mi pomóc.
Ponadto, jestem też bliżej Boga, traktuję Go na poważnie i to jest wg mnie największe uzdrowienie.
1 listopada zaczęłam drugą nowennę, tym razem w intencji mamy, do tego odmawiam nowenny i litanie do Św. Charbela, Koronkę do Miłosierdzia Bożego, uczestniczę we Mszach o uzdrowienie organizowanych w naszej parafii czy też modlitwach internetowych. Wierzę, że Mateńka się wstawi za mną i za moją rodziną a Pan Jezus mnie wyleczy całkowicie – tylko On to może!

Nowenna do MB

Częstochowskiej

17 sierpnia - 26 sierpnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
Kasia
31.12.19 17:19

A mogłabyś napisać o modlitwach internetowych, z czego korzystasz. Też walczę z depresją…

Petrus Hubertus
Petrus Hubertus
09.01.20 00:18
Reply to  Kasia

Ja od dziecka modlę się i na Rozancu jak i Tajemnicami Szczęścia. Polecam Litanię do Archaniołow, Litanię Dominikańską. Pozdrawiam i zdrowia.

Karolina
Karolina
31.12.19 22:51

Ja też modlę się o zdrowie psychiczne i fizyczne dla siebie i swoich bliskich.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x