Zofia: Matka Królowa Różańca Św pomaga

Odmówiłam wiele nowenn nie do odparcia. Wiele łask na mnie i na te osoby, za którymi się modliłam spłynęło!!!!
Matuchna się wstawia, a jedynie Bóg wie co w danej chwili nam potrzeba i jak rozwiązać nasze czasem trudne sprawy. Prosiłam Ciebie Matko, o łaskę przebaczenia dla córki, wiary otrzymałam, jest córka moja coraz bliżej przy Tobie, dzięki Ci! Też odmówiła nowennę. Prosiłam o zdrowie dla wnuczki, która miała problemy zdrowotne już w łonie matki, teraz po prawie 9 miesiącach po narodzinach jest zdrowa, jej mama też. Chwała Ci Panie.
Prosiłam o zdrowie dla męża, Bóg nas wysłuchał, niestety renta tylko za pewien okres została wypłacona, chociaż lekarz specjalista tak orzekł, ZUS się odwoływał.
Niestety za następny okres też specjaliści orzecznicy nie przyznali i tak się to ciągnie-wierzę, że Ty Maryjo temu zaradzisz.
Najdłużej mamy problemy z uzależnionym synem. Raz lepiej raz gorzej i bardzo źle. Jednak ten bardzo trudny problem, wierzę mocno, że w odpowiednim czasie zniknie-zawierzyłam go Bogu i Maryja Królowa Różańca Świętego pomoże go rozwikłać. Znów w tej intencji odmawiam już część błagalną!
Modliłam się za niesakramentalny związek w rodzinie, dowiedziałam się, że przy chrzcicie drugiego dziecka planują ślub kościelny.
Matko, z całego serca przepełnionego wdzięcznością dziękujemy za Twoją opiekę i wstawiennictwo u Boga w Trójcy Jedynego. Wierzę, że dalej nas będziesz ochraniałaś swym płaszczem opieki. Dziękuję, że mogłam napisać to świadectwo i zapewne kolejne też będą.

Zapraszamy na XVII.

PIELGRZYMKĘ

2 - 9 maja 2020 r.

POMPEJAŃSKĄ


Nasze intencje modlitewne:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o