Zbliża się…. Godzina Łaski! Nie przegap i przygotuj się!

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono GODZINĘ ŁASKI dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.”  8 grudnia 1947 r. w Montichiari we Włoszech powiedziała Maryja.

Pełnijmy przesłanie Maryi Róży Duchownej! Wciąż aktualne.

Objawienia Róży Duchownej rozpoczęły się 24 listopada 1946 r. w szpitalu w Montichiari. Pielęgniarka Pierina Gilli ujrzała kobiecą postać, w której piersi tkwiły trzy miecze, a szatę przystrajały trzy róże: biała, czerwona i złota. Maryja prosiła o modlitwę, pokutę i pokorę. Przy kolejnych objawieniach nakazywała szczególną modlitwę za osoby duchowne. Życzyła sobie również ustanowienia święta ku czci Róży duchownej. Objawienia trwały do 1976 roku.

Figury z podobiznami Róży Duchownej są rozpowszechnione na całym świecie. W wielu miejscach przy figurach działy się niewyjaśnione zjawiska: cuda, łzy, także krwawe, na figurze.

JAK przygotować się do GODZINY ŁASKI, jakie odprawić modlitwy w kościele, w domu? Jakie objawienia stoją za Godziną Łaski. Czego pragnie od nas Maryja RÓŻA DUCHOWNA w objawieniach w Montichiarii? Co znaczą trzy miecze i trzy róże?

Te książki Ci pomogą i odpowiedzą na te ważne pytania:

Maryja Róża Duchowna - Objawienia w Montichiari-Fontanelle

W magazynie SKU:978-83-63111-14-7
Cena promocyjna 19,00 zł Cena 19,50 zł

Godzina Łaski dla świata

W magazynie SKU:978-83-63110-57-4
Cena promocyjna 9,90 zł Cena 16,00 zł

Nasze intencje modlitewne:

 

21
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Wątki komentarzy
14 Wątki z odpowiedziami
16 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
13 Autorzy
SylwiaMariaGosiaRyszardgosia196716@wp.pl Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

to dla nas ludzi wielka laska i powinnismy sie modlic do Maryjii,dziekuje Ci matko za ustanowienie modlitwy w ktorej my grzesznknicy otrzymamy wiele łask.Miej nas Matko w swej opiece

Xyz
Gość
Xyz

Do Irena- cześć Irena! Jesteś jeszcze tutaj? Rzadko tu bywam ale pamiętam o Tobie i mszy. Niestety jestem chora stąd moje opóźnienia. I to dość poważne. Pamiętam o Twojej wizycie u lekarza 2 grudnia. Przyjde tutaj 3 grudnia napisz proszę co lekarz powiedzial. Pozdrawiam Cie!

irena
Gość
irena

witaj xyz ,moja wizyta u lekarza jest 12grudnia i dziekuje ze pamietasz o modlitwie za mna ,tez pomodle sie za toba i odwdziecze sie tym samym ,takze zamowie Msze Swieta za toba jak bedzie juz to mozliwe

Xyz
Gość
Xyz

Dzięki Irena, za mnie nie trzeba. Tylko u mnie jest przestój przez choroby… Ok to wpadnę wieczorem 12 grudnia, napisz wtedy prosze co lekarz powiedzial. A Ty jak sie czujesz?

irena
Gość
irena

dziekuje xyz ,ja czuje sie dobrze ,mysle ze najgorsze juz za mna,bo od kiedy zawierzylam cale moje zycie i cala moja rodzine Jezusowi i Maryi,wszystko idzie u mnie w dobrym kierunku

Xyz
Gość
Xyz

Ja w zawierzenia nie wierzę Irena, ciesze sie ze teraz jest dobrze! Oby tak dalej! Pij soki z buraków!!!!

irena
Gość
irena

ja wierze xyz i to bardzo

Mari
Gość
Mari

Xyz to uwierz bo to jest coś najpiękniejszego oddać się jak dziecko Maryi i Jezusowi.Wtedy dajesz im wolność działania w twojej duszy smile

Joanna
Gość
Joanna

Jestem wdzięczna Panu Bogu ❤️ ii Maryji za odebrane Łaski, że mogę się modlić i prosić o dalsze potrzebne łaski i dobro dla siebie i moich bliskich oraz za cały Lud boży.

Gabriela
Użytkownik
Wytrwały
Gabriela

Także doceniam ów Dzień i tę Godzinę, w której można wiele wyprosić. W tym ze względu na I Niedzielę Adwentu – Swięto jest przesunięte z 8/9 grudnia.
Polecam dostępny modlitewnik z wyd. Rosemaria, ułatwiający owocne przeżycie Świętej Godziny.

Miaura
Gość
Miaura

A w Niepokalanowie jest 8 grudnia bez zmian, po mszy św.

Gabriela
Użytkownik
Wytrwały
Gabriela

Dziękuję! Jestem rycerzem MI, a więc 8.12 złączę się duchowo z Niepokalanowem.

Miaura
Gość
Miaura

Również dziękuję. 8.12 co roku wypada mi odnowienie oddania się w niewolę Maryi wg traktatu św. Ludwika. Jeśli to możliwe, proszę o modlitwę.

Ryszard
Gość
Ryszard

Kiedy jest ta godzina łaski?

Gosia
Gość
Gosia

8 grudnia

Gosia
Gość
Gosia

8.12 jest obchodzone Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, a od 12 jest Godzina Łaski, trzeba prosić Najswietsza Maryję Pannę i modlić się szczególnie intensywnie
Poczytaj w necie na temat tego Święta, od 12 go 13 jest Godzina Łaski

Maria
Gość
Maria

8 grudnia o godzinie 12

Gabriela
Użytkownik
Wytrwały
Gabriela

Ryszardzie – Godzina Łaski jest 8.12 i rozpoczyna się w samo południe.

Czeslawa Opoka
Użytkownik
Czeslawa Opoka

Warto się modlić bo to ratunek dla wszystkich Maryjo miej nas w opiece

gosia196716@wp.pl
Gość
gosia196716@wp.pl

Także doceniam ten dzień i tę godzinę
pozdrawiam

Sylwia
Gość
Sylwia

Myślę że to na prawdę wartosciowe dzielo