Zbliża się…. Godzina Łaski! Nie przegap i przygotuj się!

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono GODZINĘ ŁASKI dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.”  8 grudnia 1947 r. w Montichiari we Włoszech powiedziała Maryja.

Pełnijmy przesłanie Maryi Róży Duchownej! Wciąż aktualne.

Objawienia Róży Duchownej rozpoczęły się 24 listopada 1946 r. w szpitalu w Montichiari. Pielęgniarka Pierina Gilli ujrzała kobiecą postać, w której piersi tkwiły trzy miecze, a szatę przystrajały trzy róże: biała, czerwona i złota. Maryja prosiła o modlitwę, pokutę i pokorę. Przy kolejnych objawieniach nakazywała szczególną modlitwę za osoby duchowne. Życzyła sobie również ustanowienia święta ku czci Róży duchownej. Objawienia trwały do 1976 roku.

Figury z podobiznami Róży Duchownej są rozpowszechnione na całym świecie. W wielu miejscach przy figurach działy się niewyjaśnione zjawiska: cuda, łzy, także krwawe, na figurze.

JAK przygotować się do GODZINY ŁASKI, jakie odprawić modlitwy w kościele, w domu? Jakie objawienia stoją za Godziną Łaski. Czego pragnie od nas Maryja RÓŻA DUCHOWNA w objawieniach w Montichiarii? Co znaczą trzy miecze i trzy róże?

Te książki Ci pomogą i odpowiedzą na te ważne pytania:

Książka: Maryja Róża Duchowna - Objawienia w Montichiari-Fontanelle

Maryja Róża Duchowna - Objawienia w Montichiari-Fontanelle ks. Alfons Maria Weigl, o. Thaddäus Laux, Stanisława Gamrat

Książka przedstawia historię oraz treść objawień Maryi w Montichiari-Fontanelle oraz towarzyszące im okoliczności (cud słońca, uzdrowienia). Ponadto zawiera krótką biografię widzącej, Pierini Gilli.

Zobacz

Książka: Godzina Łaski dla świata

Godzina Łaski dla świata

Książka, która przybliża przesłanie Maryi Róży Duchownej. Zawiera orędzia, historię objawień oraz nabożeństwo na Godzinę Łaski.

Zobacz

 • to dla nas ludzi wielka laska i powinnismy sie modlic do Maryjii,dziekuje Ci matko za ustanowienie modlitwy w ktorej my grzesznknicy otrzymamy wiele łask.Miej nas Matko w swej opiece

 • Do Irena- cześć Irena! Jesteś jeszcze tutaj? Rzadko tu bywam ale pamiętam o Tobie i mszy. Niestety jestem chora stąd moje opóźnienia. I to dość poważne. Pamiętam o Twojej wizycie u lekarza 2 grudnia. Przyjde tutaj 3 grudnia napisz proszę co lekarz powiedzial. Pozdrawiam Cie!

  • witaj xyz ,moja wizyta u lekarza jest 12grudnia i dziekuje ze pamietasz o modlitwie za mna ,tez pomodle sie za toba i odwdziecze sie tym samym ,takze zamowie Msze Swieta za toba jak bedzie juz to mozliwe

   • Dzięki Irena, za mnie nie trzeba. Tylko u mnie jest przestój przez choroby… Ok to wpadnę wieczorem 12 grudnia, napisz wtedy prosze co lekarz powiedzial. A Ty jak sie czujesz?

    • dziekuje xyz ,ja czuje sie dobrze ,mysle ze najgorsze juz za mna,bo od kiedy zawierzylam cale moje zycie i cala moja rodzine Jezusowi i Maryi,wszystko idzie u mnie w dobrym kierunku

     • Ja w zawierzenia nie wierzę Irena, ciesze sie ze teraz jest dobrze! Oby tak dalej! Pij soki z buraków!!!!

      • Xyz to uwierz bo to jest coś najpiękniejszego oddać się jak dziecko Maryi i Jezusowi.Wtedy dajesz im wolność działania w twojej duszy 🙂

 • Jestem wdzięczna Panu Bogu ❤️ ii Maryji za odebrane Łaski, że mogę się modlić i prosić o dalsze potrzebne łaski i dobro dla siebie i moich bliskich oraz za cały Lud boży.

 • Także doceniam ów Dzień i tę Godzinę, w której można wiele wyprosić. W tym ze względu na I Niedzielę Adwentu – Swięto jest przesunięte z 8/9 grudnia.
  Polecam dostępny modlitewnik z wyd. Rosemaria, ułatwiający owocne przeżycie Świętej Godziny.

   • Dziękuję! Jestem rycerzem MI, a więc 8.12 złączę się duchowo z Niepokalanowem.

    • Również dziękuję. 8.12 co roku wypada mi odnowienie oddania się w niewolę Maryi wg traktatu św. Ludwika. Jeśli to możliwe, proszę o modlitwę.

    • 8.12 jest obchodzone Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, a od 12 jest Godzina Łaski, trzeba prosić Najswietsza Maryję Pannę i modlić się szczególnie intensywnie
     Poczytaj w necie na temat tego Święta, od 12 go 13 jest Godzina Łaski

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  Zapraszamy

  na rekolekcje internetowe

  ze św. Józefem