Zbliża się… Godzina Łaski! Nie czekaj na ostatnią chwilę…

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono GODZINĘ ŁASKI dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.”  8 grudnia 1947 r. w Montichiari we Włoszech powiedziała Maryja.

Pełnijmy przesłanie Maryi Róży Duchownej! Wciąż aktualne.

Objawienia Róży Duchownej rozpoczęły się 24 listopada 1946 r. w szpitalu w Montichiari. Pielęgniarka Pierina Gilli ujrzała kobiecą postać, w której piersi tkwiły trzy miecze, a szatę przystrajały trzy róże: biała, czerwona i złota. Maryja prosiła o modlitwę, pokutę i pokorę. Przy kolejnych objawieniach nakazywała szczególną modlitwę za osoby duchowne. Życzyła sobie również ustanowienia święta ku czci Róży duchownej. Objawienia trwały do 1976 roku.

Figury z podobiznami Róży Duchownej są rozpowszechnione na całym świecie. W wielu miejscach przy figurach działy się niewyjaśnione zjawiska: cuda, łzy, także krwawe, na figurze.

JAK przygotować się do GODZINY ŁASKI, jakie odprawić modlitwy w kościele, w domu? Jakie objawienia stoją za Godziną Łaski. Czego pragnie od nas Maryja RÓŻA DUCHOWNA w objawieniach w Montichiarii? Co znaczą trzy miecze i trzy róże?

Te książki Ci pomogą i odpowiedzą na te ważne pytania:

Książka: Maryja Róża Duchowna - Objawienia w Montichiari-Fontanelle

Maryja Róża Duchowna - Objawienia w Montichiari-Fontanelle ks. Alfons Maria Weigl, o. Thaddäus Laux, Stanisława Gamrat

Książka przedstawia historię oraz treść objawień Maryi w Montichiari-Fontanelle oraz towarzyszące im okoliczności (cud słońca, uzdrowienia). Ponadto zawiera krótką biografię widzącej, Pierini Gilli.

Zobacz

Książka: Godzina Łaski dla świata

Godzina Łaski dla świata

Książka, która przybliża przesłanie Maryi Róży Duchownej. Zawiera orędzia, historię objawień oraz nabożeństwo na Godzinę Łaski.

Zobacz

 • Chciałabym w tej godzinie łaski prosić o pracę dla siebie. Przeżywam kryzys wiary, walczę z słabościami, zaniechałam uczestnictwa w mszy świętej. Nie odczuwałam z niej tego, co powinnam. Nie czuję radości z uczestniczenia w mszy. Czy pomimo tego mogę prosić o pracę w tej modlitwie i aby nadchodzące Święta były tymi, o jakich marzę? Jakie być powinny mi: spędzonymi w radości z narodzin Jezusa Chrystusa, w miłości, z rodziną? Nie lubię świąt za to, że nie mogę przeżywać ich tak jakbym chciała. Czy w tej sytuacji mogę prosić Maryję o pomoc?

  • W Godzinie Łaski można prosić o wiele. Jeśli to Izzy dla Ciebie ważne, to na pewno wypada o to Maryję prosić. Warto nawet do Niepokalanej odprawić 9-dniową nowennę, którą można rozpocząć 29.11. Po prostu dobrze jest przygotować się na ten szczególny Dzień i szczególną Godzinę. Życzę obfitości Bożych łask, uproszonych przez Maryję.

   • Dziękuję GF. Marzą mi się święta przez duże Ś. Spędzone w rodzinnej atmosferze, pełne miłości i mądrej wiary, że Pan Jezus narodził się po to, żebyśmy uwierzyli w miłość. Jak on nas kocha, umierając za nas, tak i my powinniśmy tak samo kochać jego, samych siebie i innych ludzi. I dziękować Maryi, że w tak skandalicznych warunkach dała z siebie wszystko i urodziła syna, którego my tak wielbimy i kochamy.

    • A więc warto nie tylko prosić Maryję w ciągu tej jednej Godziny, lecz niech i cały Adwent będzie szczególnym okresem. Mozna go spędzić u boku jakiegoś Świętego np. Jana Pawła II, który cenił tradycję. Swoją drogą Nowy Rok Liturgiczny – to rok ze św. Janem Pawłem II.

     • Swoją drogą Msza św. powinna być priorytetem. To grzech ciężki, który należy wyznać…i to jak najprędzej. Warto w Adwencie jak najczęściej uczestniczyć we Mszy i Komunii św.

      • Jeszcze na domiar złego dzisiejszej nocy miałam nocne dręczenie polegające na wizycie prawdopodobnie złego, który oznajmił mi, że na moje dane osobowe wzięto kredyt i że Pan Bóg mi to potwierdzi, tylko muszę go o to zapytać. Wczoraj odbyło się nabożeństwo o uwolnienie od złego ducha, na które złożyłam swoją intencje właśnie o uwolnienie od nocnych dręczeń. Nie oszczędzają mnie, ciągle coś,jakieś straszenie. Rok temu odmawiałam Pompejańska to też byłam w nocy nękana przeróżnymi ostrzeżeniami. Żadne z nich nie miało pokrycia w rzeczywistości, wzbudzało jedynie mój strach i przerażenie. Zły kiedyś mnie nawiedził we śnie (tak się ze mną „kontaktuje”), mówiąc wprost, że będzie się mścił za to, że odebrałam mu chłopaka, za którego się modlę i mnie zniszczy. Chyba czas udać się do egzorcysty.

      • Wczoraj przygotowywałam opał na ogrzanie domu. Jak zwykle, wszystko przyszykowałam. Niestety, przez to zrobiła się potężna awantura, babcia zabroniła rozpalić w piecu, bo wzięłam o kilka za dużo kawałków węgla (co jest absurdalnym zarzutem, bo zawsze tyle się niesie, z zapasem na kilka dni). Mama z babcią się pokłóciły, babcia spała w zimnym domu, mama się do niej nie odzywa. Chciałam pomoc, a wyszło jak zwykle. Potem pojechałam do kościoła kupić świecę wigilijną. Spotkałam chłopaka z wioski obok, który jest chory psychicznie. On często spaceruje po wsi, rodzina go nie pilnuje, a on tak sobie łazi. Bałam się go, bo zachowywał się tak, jakby chciał mnie zaatakować. W ostatniej chwili odskoczyłam. Było trochę spokoju bez dręczeń, napisałam list do świętego Józefa z wiadomymi prośbami i za co dziękuję i od tej pory znów mam koszmary nocne.

      • Zresztą-odnosnie tego nabożeństwa o uwolnienie od złego, była ona transmitowana przez internet. Było wiele transmisji, gdy modlili się przez internet i było bez problemu. A nagle taka intencją i były ciągle problemy z transmisją, ciągle coś przeszkadzało, były zakłócenia i kilkukrotnie trzeba było uruchamiać nową transmisje. Działo się 🙁

      • Izzy, może i Twoje rozeznanie jest dobre, ale rzadko kiedy złe duchy są takie bezpośrednie i w sumie głupie, żeby wprost ukazywać swoją złą naturę, dręcząc w taki sposób. Chyba, że Pompejanka wpływa na ich beznadziejną desperację, tym lepiej dla Ciebie. Ja spotkałam się z o wiele bardziej ukrytym ich działaniem tzn. podszywały się pod Boga przez 1,5 roku, zsyłały ludzi, którzy niby od Boga podchodziły, działy się rzeczy pozornie dobre i „Boże”, ciężko było sobie wyobrazić, że mogła to być przykrywka. A jednak. I pomimo żarliwej modlitwy nie odkryłam przez tak długi czas, że było to zwykłe oszustwo. Bo szatan to właśnie mistrz kłamstwa i pozorów. Działanie wprost oznacza, że jest słaby, więc nie jest z Tobą tak źle jak myślisz. Nie daj się tylko zastraszyć. Pamiętaj, że Pan Jezus dał nam władzę nad złymi duchami, módl się do św. Michała Archanioła i jak poleca ks. Glas „W Imię Jezusa Chrystusa rozkazuję ci odejdź stąd/zostaw tę osobę” i potwierdzał, że nie jest to zarezerwowane tylko dla egzorcystów.

      • Tak to prawda, zły lubi przybierać postać anioła światłości i nawet dzialać swego rodzaju cuda dla zmylenia przeciwnika. On też ma do pewnych granic moc i dlatego Kościół wobec cudów jest bardzo ostrożny.

 • Tak naprawdę Izzy, to nie wiem co Tobie konkretnie poradzić, pomimo że sama niegdyś doświadczałam ataków złego i różnych niepokojących znaków, ostrzeżeń, a nawet gonitwę natrętnych myśli, z których najtrudniej było się uwolnić. Z Bożą łaską wyszłam na prostą, lecz kosztowało mnie to wiele samozaparcia i wyrzeczeń. Każdy ma inną historię życia i trudno dać jedną receptę. Z doświadczenia uważam, że najlepszym lekarstwem dostępnym bez recepty, jest codzienna Eucharystia. Msza przestała być dla mnie nudna, gdy siadałam w pierwszej ławce, jak najbliżej ołtarza. Lektura Pisma św. także ma wielką moc, no i ogólnie każda prasa katolicka. Ze swej strony bardzo polecam pismo dla młodzieży (i nie tylko) – „Miłujcie się!” Prenumerata to dowolna ofiara. Ja podzieliłam się świadectwem, pisząc książeczkę ” W cieniu serca św. M. Kolbe”. Na stronie RIDERO można przeczytać darmowy fragment, wersja elektroniczna nie jest droga.
  Może w Twoim przypadku warto porozmawiać z kapłanem i mieć stałego spowiednika. To mnie bardzo pomogło.

  • Izzy, jeszcze raz przypominam z racji 8.12 – Godziny Łaski. Tu na stronie, pod forum, jest możliwość zapisu na nowennę do Niepokalanej, którą jutro się zaczyna. Warto skorzystać, by przygotować się na ten Dzień Urodzin NMP.

 • Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie:

  https://www.fundacjaavalon.pl/nasi-beneficjenci/pawel_chrostek_404.html
  Program do rozliczania Pitów:
  https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809–404

  Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro:
  http://charytatywni.allegro.pl/antyki-i-sztuka?charityOrganizationPurposeId=725
  https://www.art-malarstwo.pl/

  Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!