Piotr: Odmawiajcie nowennę pompejańską!

Mam na imię Piotr, mam 24 lata. Od trzech lat rok po roku odmawiałem Nowennę Pompejańską w wybranej przez siebie intencji. Mimo iż nie jestem wybitnie religijny i wiele razy oddalam się w swoich grzechach od Boga to dzięki odmawianiu różańca wracam jak „syn marnotrawny” i czuję matczynną opiekę Matki, która nigdy nie opuszcza swoich dzieci i wyprasza u Pana potrzebne nam łaski. Jestem pewien że dzięki odmówionym nowennom moje prośby zostały w 100% spełnione. Ukończyłem studia, otrzymałem wymarzoną pracę, mam łaski zdrowia fizycznego i duchowego. Módlcie się Nowenną Pompejańską. Zaświadczam o jej skuteczności. Powierzajcie się Matce Bożej.

 • Super ,że Maryja Ci pomaga ,dobrze by było ,abyś w dowód wdzięczności ty też zaczął pomagać Jej traktując poważnie Jej prośby np. z objawień Fatimskich lub innych.

 • O ja również jestem Piotr , mam 24 lata , kiedyś odmówiłem pół nowenny , też wracam jak syn marnotrawny , ostatni raz w kościele byłem z dwa miesiące temu i jakoś nie chce mi się chodzić , skończyłem studia których nie lubię , nie mam pracy , siedzę u mamy , ale zdrowie luks , chciałbym żyć na maksa jak Maksymilian , pozdrawiam.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  STRON 

  dla "Królowej  Różańca Świętego"

  8