Michał: Zdrowie

W maju skończyłem odmawiać moją drugą nowennę. Modliłem się w intencji wyleczenia mnie z wady wzroku. Niektórzy mogą myśleć że okulary to nic strasznego i to żadna choroba. Jednak moja wada wzroku potrafiła oddalić mnie od Boga. Przez miesiąc na nic się nie zapowiadało aż kompletnie niespodziewanie mój ojciec zaproponował że weźmie pożyczkę na korektę laserową. Nigdy bym nie pomyślał że mógłby to zrobić. Następnie umówiłem się na wizytę kwalifikacyjną po której okazało się że moja wada od roku nie poglebiła się i że kwalifikuje się do operacji. Jednak Pani doktor poradziła mi abym poczekał do przyszłego roku aby mieć pewność że oko już nie rośnie a wada się nie pogłębia. Oczywiście posłuchałem jej bo przecież wie co mówi a bezpieczeństwa nigdy za wiele. Jednak wierzę w to że Matka Boża wysłuchała moich próśb i już niedługo będę mógł pozbyć się okularów i pozbyć się kompleksów. Po dwóch wysłuchanych nowennach na własnej skórze zrozumiałem dlaczego nazywa się ją nowenną nie do odparcia. Teraz jedynie co mi pozostaje to uzbroić się w cierpliwość. Odmawiajcie Nowennę Pompejańską. Ta modlitwa czyni cuda o jakich ludziom się nie śniło.

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mena
mena
08.11.19 22:42

Michał jak dla mnie mężczyźni w okularach zawsze byli przystojniejsi od tych bez okularów. Oczywiście to rzecz gustu. Życze Ci aby stało się tak jak prosiłeś.

Waleczna
Waleczna
09.11.19 21:56
Reply to  mena

Tu wchodzi jeszcze kwestia wady. Im większa wada wzroku, tym niestety mniejsza atrakcyjność okularów. 🙁 Wiem coś o tym….Nie wyobrazam sobie życia bez soczewek, codziennie dziękuję Bogu za ten „wynalazek” i możliwość ich noszenia, a na wiosnę podobnie jak autor świadectwa planuje zabieg. Michale wszystkiego dobrego! 🙂

enia
enia
10.11.19 08:54
Reply to  Waleczna

Waleczna pros Jezusa Koronka Wyzwolenia o zdrowe oczy, moze nie bedzie potrzebny zabieg

Waleczna
Waleczna
10.11.19 17:07
Reply to  enia

Eniu, dziękuję za sugestię. Nie odmawiałam koronki w tej intencji, prosiłam jednak o poprawę wzroku w innych modlitwach, wysyłałam intencje na msze o uzdrowienie. Od kilku lat, bo wada wzroku towarzyszy mi przez większość życia. Być może trochę się polepszy, ale nie sądzę, że aż w takim stopniu…. wada jest zbyt duża, aby uniknąć zabiegu (noszę soczewki o mocy – 8, – 8.5 a faktyczna wada jest trochę większa). Ostatnio usłyszałam od okulisty, że w dużym stopniu to kwestia genów (co miało by sens bo moja mama również ma dużą wadę, dodatkowo urodziłam się jako wcześniak) Oczywiście wierzę w cuda,… Czytaj więcej »

enia
enia
10.11.19 17:12
Reply to  Waleczna

Kto poprosił Jezusa o pomoc, o uzdrowienie każdemu pomógł,każdemu,
Odmawiaj Koronkę Wyzwolenia, poczytaj ten modlitewnik, nawet w ciagu m-ca Jezus uzdrowił z HIV

Magdalena
Magdalena
10.11.19 13:41
Reply to  Waleczna

Ja czytałam, że laserowa korekta wzroku nie jest taka bezpieczna. Powoduje różne powikłania, a można nawet całkiem stracić wzrok.

Dagmara
Dagmara
10.11.19 14:46

A ja mam wadę wzroku, gdzie leczenie laserowe jest zabronione. Póki nie ma zaćmy i jaskry, to jest ok, bo nie stracę wzroku. Przy zwyrodnieniu siatkówki nic nie można robić i nikt się tego nie podejmie.

enia
enia
10.11.19 15:08

Na Mszy sw o uzdrowienie u o.Daniela osoby odzyskują dobry wzrok,jedźcie lub odsłuchac na yt.
Bożenka z forum jeździ co m-c na te Msze św

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA