Marzena: Prośba o dobrego męża

Pierwszy raz odmawiałam nowennę pompejanska 3 lata temu z prośbą o dobrego męża. Prośba ta wynikała z nieudanych związków, rozczarowań jakich doswiadczałam ze strony mężczyzn aż w końcu braku nadzieji na to, że istnieją mężczyźni dla których liczą się wartości takie jak uczciwość,szacunek, szczerość dla których wartości z wyznawanej wiary są pierwszorzędne . Podczas odmawiania nowenny pojawiało się wielu mężczyzn z którymi to wiązala się nadzieja ,że może to właśnie TEN, lecz żaden z Nich nie był NIM.;) Trzebabylo czasu. Pół roku po zakończonej nowennie,uspokojeniu emocji i ciągłego wyczekiwania tego jedynego spotkałam Rafała, chłopaka, któremu nie od razu rzucilam sie na szyję, chłopaka, ktory musiał na mnie poczekać i czekał cierpliwie bo Nauczona doswiadczeniem bałam się zaufac, obudzić nadzieje,ze to może w końcu Ten . Ujął mnie dobrym sercem i tu kryje się wszystko uczciwość,szacunek, szczerosc, cierpliwosc a wiara i jej wartości z niej wynikające były dla nas tak samo ważne. Po kolejnym pół roku już wiedziałam,ze to Ten. Każdego dnia dziekowalam za Niego, prosiłam o opiekę tego uczucia, zawierzałam nas Bogu. Dziś mija 28 dni naszego małżeństwa ;);) i 20-sty dzień mojej kolejnej nowenny, tym razem chciałam Maryji podziękować za wysłuchana prośbę, za cud, którym jest dla nas sakrament małżeństwa ;);)
Szczęść Boże !!!

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Agnieszkateż Ania Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
też Ania
Gość
też Ania

Dzięki za świadectwo. Daje nadzieję. Dużo dobra dla Was.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Cieszę się że się udało. W tych czasach to rzadkość spotkać normalnego towarzysza życia z takimi wartościami. Jestem pewna, że to nowenna pompejanska pomogła w odnalezieniu tego odpowiedniego męża. Życzę Wam dużo miłości, wiary i nadziei! Oraz błogosławieństwa Bożego.