M: Matczyna miłość

O nowennie słyszałam pare lat temu, ale zaczęłam ją odmawiać dopiero w styczniu. Już w trakcie odmawiania czułam jakby moje wszystkie problemy i zmartwienie odchodziły. Czułam że nie jestem sama, czułam matczyną miłość. Tego uczucia nie da się porównać z niczym innym.Intencja o którą się modliłam jeszcze się nie spełniła, ale wydarzyło się tyle dobrych rzeczy, takich o których nawet nie śmiałam prosić, matka boska ofiarowała mi więcej niż prosiłam.Moc tej modlitwy jest niesamowita, jestem wdzięczna że ją znalazłam odmieniła ona moja życie.

Nowenna do św.

Antoniego z Padwy

4 czerwca - 12 czerwca

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mka
Mka
03.11.19 10:51

Witam wszystkich ,czy może ktoś wie czy rady św Moniki dla rodziców trudnych dzieci są autentyczne, nigdzie nie mogę znaleźć źródła pochodzenia tych objawień.

irena
irena
03.11.19 11:26
Reply to  Mka

Mka nie wiem czy rady Sw Moniki sa autentyczne ,ale ja miałam trudne dziecko i mogę zaswiadczyc z cala odpowiedzialnoscia ,ze modlitwa i oddanie swego dziecka w opieke Matki Bozej jest jak najbardziej odpowiednia forma ratunku dla takiego młodego człowieka .Ja modliłam się ,prosiłam wszystkich o wstawiennictwo ,Modlitwa o Cud ,Koronka do Najswietrzego Serca Jezusowego ,czasem modliłam się placzac jak dziecko ,prosiłam o ratunek dla mojego dziecka ,bo chyba nie ma większego bolu dla matki jak dziecko sie stacza i je tracisz .Ratunek przyszedł .Nie dawno moja corka mi wyznala ,ze poprosila Boga,ze jesli naprawde istnieje to żeby ja wyciagna… Czytaj więcej »

Maria
Maria
03.11.19 13:52

Irenko, jesteś was wspaniała. Dajesz dobre rady i bardzo pomagasz. Dziękuję.

irena
irena
03.11.19 15:48
Reply to  Maria

Mario ,moje serce chciało by uszczesliwic i przytulic caly swiat .Tak, pomagam jak tylko to jest możliwe .Może nie jestem wspaniala ,tylko dużo w swoim zyciu przeszłam i wiem jak boli kiedy się cos zlego dzieje w rodzinie ,Wiem jak wielu tu z nas na tym forum co to cierpienie i choroby w rodzinie i chyba nie bez powodu Matka Boza mnie tu przywiodła na to forum ,pamiętam szukałam pomocy gdzie meza alkoholika umiescic na terapie żeby się leczyl ,to akurat wyswietlila mi się ta strona o NP.Matka Boza pokazala gdzie szukac ratunku.Teraz ja staram się podpowiedzieć innym .Znalazlam tu… Czytaj więcej »

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA