Iwona: Mała wielka miłość

Modlilam się tą nowenna kiedy mieliśmy problem zajść w ciążę… Dla mnie próby starań były najgorszym czasem… tak bardzo zapragnęłam dziecka…Nowenne skończyłam 12 grudnia 2017 roku, a nastepnego dnia , gdy zrobiłam test okazało się że jestem w ciąży. Dzisiaj nasz skarb ma już roczek, a ja codziennie w moditwach dziękuję za ten cud narodzin, za niego. Jestem najszczęśliwsza matką i żoną pod słońcem❤❤❤

NOWOŚĆ

w Wydawnictwie Rosemaria

Matt Talbot

- Święty alkoholik

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paulina
Paulina
13.11.19 10:52

Dziękuję za to świadectwo. Ja modlę się już trzecią modlitwą pompejańską również w intencji poczęcia dziecka. Takie świadectwa jak Pani daje mi tylko siłę i wiarę, że Matka Boża również i mnie wysłucha i obdarzy takim cudem. Szczęść Wam Boże!

Hanna
Hanna
13.11.19 13:09

Piękne świadectwo! Ja jestem w trakcie odmawiania drugiej NP w intencji daru macierzyństwa i mam ogromną nadzieję, że i ja w najbliższym czasie będę cieszyła się radością z posiadania potomstwa. Proszę o modlitwę!

Miaura
Miaura
13.11.19 14:40

Kompletnie nie rozumiem tych pragnień (inne powołanie), ale modlę się za wszystkie osoby starające się o potomstwo. I w dodatku wygląda na to, że rodzina moich sąsiadów właśnie powiększy się po kilkunastu latach bezowocnych starań 🙂 Dziękuję, Matko Pompejańska, za wszystkie łaski dla mnie i ludzi wokół!

Magdalena
Magdalena
13.11.19 18:09
Reply to  Miaura

Miaura, a jakie masz powołanie?

Inka
Inka
14.11.19 14:24

Wspaniale Matka Boża jest taka dobra i nieustająca w proszeniu za nami Boga!
Ufajmy, że Jego Wola jest dla nas najlepsza!
Całuski w piętkę dla Maluszka!

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x