Iwona: Mała wielka miłość

Modlilam się tą nowenna kiedy mieliśmy problem zajść w ciążę… Dla mnie próby starań były najgorszym czasem… tak bardzo zapragnęłam dziecka…Nowenne skończyłam 12 grudnia 2017 roku, a nastepnego dnia , gdy zrobiłam test okazało się że jestem w ciąży. Dzisiaj nasz skarb ma już roczek, a ja codziennie w moditwach dziękuję za ten cud narodzin, za niego. Jestem najszczęśliwsza matką i żoną pod słońcem❤❤❤

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
InkaMagdalenaMiauraHannaPaulina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Paulina
Gość
Paulina

Dziękuję za to świadectwo. Ja modlę się już trzecią modlitwą pompejańską również w intencji poczęcia dziecka. Takie świadectwa jak Pani daje mi tylko siłę i wiarę, że Matka Boża również i mnie wysłucha i obdarzy takim cudem. Szczęść Wam Boże!

Hanna
Gość
Hanna

Piękne świadectwo! Ja jestem w trakcie odmawiania drugiej NP w intencji daru macierzyństwa i mam ogromną nadzieję, że i ja w najbliższym czasie będę cieszyła się radością z posiadania potomstwa. Proszę o modlitwę!

Miaura
Gość
Miaura

Kompletnie nie rozumiem tych pragnień (inne powołanie), ale modlę się za wszystkie osoby starające się o potomstwo. I w dodatku wygląda na to, że rodzina moich sąsiadów właśnie powiększy się po kilkunastu latach bezowocnych starań smile Dziękuję, Matko Pompejańska, za wszystkie łaski dla mnie i ludzi wokół!

Magdalena
Gość
Magdalena

Miaura, a jakie masz powołanie?

Inka
Gość
Inka

Wspaniale Matka Boża jest taka dobra i nieustająca w proszeniu za nami Boga!
Ufajmy, że Jego Wola jest dla nas najlepsza!
Całuski w piętkę dla Maluszka!