Dominika: Wysłuchane błagania

Na początku pragnę napisać jak ogromną wdzięczność mam dla Matki Bożej za wysłuchanie naszego błagania. Dwa lata temu urodziłam bardzo chorego Synka było to doświadczenie bardzo trudne. Maleńki był z nami 5 miesięcy i po okropnie ciężkiej walce odszedł a nasz świat po raz kolejny się załamał. Mimo to bardzo chcieliśmy być jeszcze rodzicami i przy ogromnym strachu postaralismy sie o kolejne Maleństwo. Cała ciaze bardzo balismy się ale postanowiliśmy zawierzyć ja Bogu. Modlilismy się na różańcu i oboje zmawialismy Nowennę która czasem przy ogromnym zmęczeniu po pracy i obowiązkach bywała trudna. Wiemy jednak że Bóg nas wysłuchał za wstawiennictwem Matki Bożej i naszego świętej pamięci Synka. Bogu niech będą dzięki!

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Grzegorz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Szczęść Boże!
Piękne świadectwo prawdziwej wiary.
Niech Niepokalana wyprasza u Boga wszelkie potrzebne dla Was łaski.
Trzymajcie się!

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ