Beata: Skuteczność nowenny w różnych intencjach

Kiedyś sąsiadka powiedziała mi w… windzie o Nowennie Pompejanskiej, że jest skuteczna na duże problemy.
Nie od razu się dowiedziałam jak ja odmawiać, ale jak już zaczęłam, to modlę się nią już 25 razy. Jednej kiedyś nie dokończyłam, ale pozostałe już tak.
Właśnie dokończyłam 25 tą kilka dni temu, a od 16 października zaczynam kolejną. Intencje były różne, jakby na zachętę w 1szej odmawianej nowennie łaskę otrzymałam w pierwszym dniu Nowenny dziekczynnej. Chodziło o pojednanie z moją przyrodnia siostrą.
Chociaż przez szereg lat mijałyśmy się na ulicy z obojętnościa i bez słów, to w 1szym dniu mojej Nowenny dziekczynnej podeszlysmy do siebie obdarzajac się uśmiecham z daleka i nagle wszystko stało się takie łatwe.
W kolejnych NP i innych intencjach nie było już tak łatwo i szybko, ale łaski były (przykładowo 2 czasem 3 NP w tej samej intencji i zawsze najpierw jakiś przełom korzystny po rozpoczęciu Nowenny dziekczynnej, a laska w ostatnim dniu czyli 54tym dniu NP.
Ta pewność, że jest się wysluchanym sprawiła, że z każdym problemem, którego po ludzku nie umiem rozwiązać zwracam się do MBPompejanskiej. Zawsze pomaga. Każda operacja chirurgiczna (nie jedna) omodlona, zawsze przebyta bez komplikacji(!), terminy oper.podawane przez lekarza w terminach zakończenia Nowenny, albo na półmetku, dawały mi już pewność, że jest to efekt modlitwy i że będzie dobrze. Trudna podróż przez Atlantyk z chora też została poprzedzona NP i jak pracownik travel Office podał mi datę najlepszą że względu na il. godzin podróży, cenę i była to data…. 54 dnia NP, to wiedziałam, że „to jest to”, że Mamą w tej podróży nie ucierpi i tak było.
Teraz mam inną intencje , która – mam tą pewność – też będzie wysłuchania.
Wszystkich wierzących i powatpiewajacych zachęcam: oddajcie swoje sprawy Matce Bożej, znajdziecie czas na 3 różańce dziennie przez 54 dni, już Matką Boża się o to sama postara żeby był i czas i chęci, i mimo zmęczenia, że dacie radę.

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
MariaDorota Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dzięki za piękne, podnoszące na duchu świadectwo.

Maria
Gość
Maria

Bardzo piękne świadectwo. Dodało mi ono wiary i nadziei. Serdecznie dziękuję.