Beata i przesłanie na listopad – „Musimy opróżnić czyściec!”

Jeśli chodzi o Różaniec do 13 Cnót Maryi zwany koronką za dusze w czyśćcu cierpiące to chciałam opowiedzieć swoją historię. Pewnego dnia przeglądając książki na Allegro znalazłam wśród aukcji ten oto różaniec. Zachęcona obietnicami zamówiłam go i zaczęłam gorliwie się na nim modlić. Mając na uwadze obietnicę, że osoba odmawiająca dostanie widzialny znak skuteczności tej modlitwy poprosiłam dusze czyśćcowe, aby mi nie dawały tego znaku i nie pokazywały mi się, ponieważ jestem cykor i bałam się takiej możliwości. Po 2 czy 3 dniach odmawiania wpada do mnie moja mama i mówi coś takiego: „Byłam sobie w kuchni i czekałam na pana X. który miał przyjść po klucze. Nagle słyszę trzykrotne pukanie do okna. Podbiegam, odsłaniam firanę i widzę stojącego mężczyznę w ciemnej kurtce z jaśniejszymi lampasami, który skierował się zaraz w stronę drzwi, tak jakbym miała mu je otworzyć. Biegnę do drzwi i jestem przekonana, że to pan X. przyszedł po klucze. Otwieram drzwi a tu … cicho, głucho, ani żywej duszy. Nikogo nie było. I nagle czuję takie przynaglenie, że mam do ciebie iść i ci o tym zdarzeniu powiedzieć”. W pierwszej chwili byłam zdezorientowana, chciałam to sobie jakoś racjonalnie wytłumaczyć, ale zaraz przypomniała mi się obietnica otrzymania widzialnego znaku skuteczności tej modlitwy. Kochana Duszyczka, nie chcąc mnie przestraszyć – tak jak ją o to prosiłam – dała mojej mamie subtelny, ale oczywisty znak swojej wdzięczności a zarazem skuteczności tej modlitwy. Kiedy powiedziałam mamie, że od paru dni modlę się za dusze czyśćcowe, i do tych modlitw dołączona jest ww. obietnica to mama trochę się przeraziła, bo zrozumiała kto nas odwiedził. Od tamtego dnia staramy się codziennie modlić tym różańcem. Także kochani, nie bójmy się! Nasze kochane Duszyczki nie chcą nas w żaden sposób przestraszyć. Dają nam subtelne znaki, dostosowane do naszej percepcji. Módlmy się tymi bądź innymi modlitwami, wszystkie są skuteczne. Polecam też „100 razy wieczny odpoczynek”. Pomagajmy naszym Braciom póki możemy, bo nie wiadomo, czy po naszej śmierci znajdą się dobrzy ludzie, którzy będą się za nas modlić. Jak mówił św. Ojciec Pio: „Musimy opróżnić czyściec”. Z Panem Bogiem!

=-=-=-=-=-=-= RÓŻANIEC do 13 cnót Maryi =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Koronka z modlitwą za dusze w Czyśćcu cierpiące - NOWY WZÓR

W magazynie SKU:koronka-za-dusze-w-czyśćcu-cierpiące
13,00 zł

Koronka z modlitewnikiem za dusze w czyśćcu cierpiące (książka + różaniec)

W magazynie SKU:978-83-7864-040-0
18,90 zł

Obietnice Matki Bożej

– Kiedy ta Koronka zostanie odmówiona z wielkim nabożeóstwem i miłością, w zjednoczeniu z duszami w Czyśćcu cierpiącymi, pięćset dusz zostaje wybawionych z Czyśćca i pięćset dusz z każdego poziomu.
– Każda dusza wybawiona przez Łaskę tej Koronki będzie się wstawiać w szczególny sposób za te osoby, które się za nią modliły.
– Specjalna Łaska z każdej z Moich Cnót będzie udzielona przez Nieskończone Miłosierdzie Mojego Boskiego Syna, oraz skrucha serca dla tych, którzy tego pragną.
– Ci, którzy odmawiają tę Koronkę, pomogą przede wszystkim duszom z ich pokrewieóstwa … otrzymają widzialny znak mocy tej modlitwy.
– Na tę Koronkę zostało nałożone bardzo szczególne błogosławieństwo Trójcy Świętej przez Moje Niepokalane Serce.

Na podstawie Modlitewnika: „Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa” – Modlitwy i Nabożeństwa z Obietnicami.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
83 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Waleczna
Waleczna
22.07.19 08:42

U mnie tak samo

enia
enia
22.07.19 09:24

Ja kiedyś odprawiłam Drogę Krzyżową za moja śp.Babcie,jak skończyłam miałam wrazenie ze się nad podłoga unoszę,pomyslałam że Babcia mi tym samym odpłaciła. A jak odprawiłam DK za zmarłą osobę co była daleko od Boga i wiele przykrosci od niej zaznałam,jak rano się obudziłam miałam lewą dłoń sparalizowaną, w niej trzymałam modlitewnik Emmerich i domysliłam sie że dostałam po łapie, w południe mi ręka wróciła do normalności.

irena
irena
22.07.19 10:14

W trakcie odmawiania NP w intencji dusz w czyscu cierpiacych ,przysnil mi sie ktos zmarly z rodziny mojego meza,ten czlowiek byl bardzo daleko o Boga.Tak sobie pomyslalam ze moze prosi mnie o modlitwe.Jak tylko to bedzie mozliwe zamowie za nim Msze Sw Wieczyste.Byl to bardzo dziwny sen ,on chcial na sile wejsc do naszego domu ,gdzie wczesniej mieszkalismy i w zaden sposob nie moglam sie go pozbyc .Nic nie mowil tylko jego zachowanie wskazywalo jakby mnie bardzo o cos prosil.

enia
enia
22.07.19 10:26
Reply to  irena

O 15-ej Koronke odmów w jego intencji,czy Drogę Krzyżową.Tak Msza Św najważniejsza.Te dusze umieją sie dopomnieć. Mojej sasiadce babci,przysniła się synowa,która zmarła,ze przyszła do niej niech da jej jeść.Babcia nalała rosół sobie i jej i miały jeść,obudziła sie patrzy a stół pusty,nie ma rosołu nie ma synowej, wyciągła rózaniec i zaraz za nia się modliła

irena
irena
22.07.19 10:56
Reply to  enia

Ja tez sie zaraz rano za nim pomodlilam na rozancu,wiem ze jego siostra jest bardzo wierzaca ,to moze tez o nim pamieta .

Kasia
Kasia
01.10.19 15:11
Reply to  irena

Dzięki Wam drogie panie podjęłam się dziś Koronki do Miłosierdzia Bożego w intencji zbawienia duszy zmarłego księdza, który pracował w hospicjum. Nie wiem, czy to dobre określenie, ale czuję się po tej modlitwie bardzo przyjemnie, błogo i lekko. Na pewno będę kontynuować moje modlitwy za zmarłych.

irena
irena
01.10.19 15:18
Reply to  Kasia

Kasiu a ja już ktorys dzień z rzedu odmawiam Koronke do Milosierdzia Bozego w intencji moich tesciow i tez odziwo jestem bardzo spokojna i opanowana a ostatnio miała gorsze dni .

Kasia
Kasia
01.10.19 19:01
Reply to  irena

Właśnie przed chwilą dowiedziałam się, że mój sąsiad ma zaawansowaną białaczkę. Jutro odmowie Koronkę za niego i za moją inną sąsiadkę, jutro mija rok od jej śmierci.

enia
enia
01.10.19 20:02
Reply to  Kasia

Kasia powiedz rodzinie sąsiada niech skontaktują sie z o.Franciszkiem, przyjmuje u bonifratów w Krakowie

Patrycja
Patrycja
01.09.19 20:01

Moja znajoma Miłka ze wspólnej parafii poleciła mi tę koronkę.Byłam w Medugorie i natknęłam się na specjalny różaniec i kupiłam Jej i jeden dla siebie.Po powrocie odrazu zaczęlam modlitwę.W ostatni piątek idąc na mszę ominął Mnie człowiek-identyczny jak mój Ś.P. dziadek po stronie taty(bardzo Go kocham).W piątek nie odmówiłam koronki a w sobotę uległam zniechęceniu że już tak długo i gorliwie się modlę i miałam dostać znak a tu nic i chciałam zostawić tę modlitwę.Gdy podjęłam tę decyzję w myślach stanęłą mi ta scena jak minął Mnie mój dziadek(nigdy wczesniej nie widziałam osób do Niego podobnych.. ani nie mam wielkiego… Czytaj więcej »

Paulina28
Paulina28
28.09.19 16:28

Chciałabym się zapytac. O ostatnio często czytam. Obecnie jestem w trakcie odmawiania NP w innej osobistej intencji. A nie byłabym wstanie dwóch na raz odmawiać. Ledwo z jedna wyrabiam . Czy dodatkowo do mojej nowenny mogę odmawiać jakaś inna modlitwę za te dusze , a nie NP? Jakie polecacie modlitwy za te zmarłe dusze ?

Łukasz
Łukasz
01.10.19 12:05
Reply to  Paulina28

Wiele jest modlitw za zmarłych, za dusze czyśćcowe te które mógłbym ci polecić to np. TAJEMNICA SZCZĘŚCIA odmawia się ją przez cały rok są zawarte objetnice dotyczące również dusz czyśćcowych, modlitwa DWORU NIEBIESKIEGO MARYI odmawia się do końca życia codziennie, można modlić Różańcem każda dziesiątka przynosi ulge duszom czyśćcowym, modlitwa ŚW. MECHTYLDY Ojcze Nasz za dusze czyśćcowe. Modlitwa PŁOMIEŃ MIŁOŚCI NIEPOKALANEGO SERCA MARYI, MODLITWA WIECZNY ODPOCZYNEK 100 RAZY. Wszystkie te modlitwy znajdziesz w internecie. Gdybyś potrzebowała pomocy to pisz. Pozdrawiam

Mifka
Mifka
02.10.19 11:36

Ja odmawiam te modlitwe prawie dziennie ale nikt do mnie nie przyszedl ( dusze czyscowe) . Nie wiem co zle robie . Nie mam specjalnego rozanca do tej modlitwy ale modle sie na innym

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
07.11.19 07:12

Jak najbardziej powinno się czyścić czyściec, lecz poniekąd trzeba być na każdym kroku ostrożnym. Mam na myśli.książkę „Armia Najdroższej Krwi Chrystusa”, z której korzysta wielu katolików… i sama z niej korzystałam. Do czasu! Proszę poczytać sobie recenzję misjonarzy Krwi Chrystusa na: ozarow.cpps.pl
Ja tę książkę kilka lat wstecz spaliłam, tak doradził mi kapłan na pieszej pielgrzymce.
Same modlitwy owszem – godne polecenia, lecz z tymi.obietnicami przypiętymi do nich trzeba być czujnym, bo pochodzą z prywatnych ” objawień”. Ostrzegał przed tym także ksiądz członków APDC i ADŚ.

enia
enia
07.11.19 07:15
Reply to  Gabriela

Mam tą ksiazke, korzystam. Nastraszyłas mnie

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
07.11.19 07:22
Reply to  enia

Nie straszę Cię Eniu, uspokój się… Nasz o. Pasjonista mi powiedział, ze jeśli modlitwy same w sobie są dobre, to mozna się nimi modlić, ale te obietnice ignorować. Zwrócił uwagę, że Pan Jezus, by czegoś takiego nie powiedział np. co do lit. do Jego Glowy – iż biada temu kto nią wzgardzi. Miał rację, bo ta modlitwa, a wlasciwie obietnica zrobiła mi małe „pranie mózgu” i bałam się przerwać tę litanię.

enia
enia
07.11.19 07:39
Reply to  Gabriela

ja odprawiam z tego modlitewnika Nowennę do Przemienienia Pańskiego i Rózaniec 13cnót za dusze czyśccowe. Już pisałaś o tym modlitewniku. Najwiecej korzystam z modlitewnika Modlitwa Ofiara Pokuta. A co do Litanii do Najswietszej Głowy Jezusa to każdy z nas powinien czytać jak najczęsciej.

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
07.11.19 07:50
Reply to  enia

A kto Ci to Eniu powiedział, że powinna być odprawiana jak najczęściej?

enia
enia
07.11.19 08:01
Reply to  Gabriela

Ja tak myslę, głowa nasze mysli najważniejsze.Jest na necie świadectwo, że osoba sobie pomogła ,rozwiazała problemy ta modlitwą

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
07.11.19 08:12
Reply to  enia

Ok jeśli tak akurat uważasz. Ja mam inne zdanie. Po prostu jest mnóstwo litanii zatwierdzonych przez Kościół i wolę nimi chwalić Boga bądź wzywać ratunku. Posiadam gruby modlitewnik „113 litanii” z Imprimatur, lecz owej litanii w nim nie umieszczono. Dlaczego?

enia
enia
07.11.19 08:14
Reply to  Gabriela

no właśnie , dlaczego?

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
07.11.19 08:45
Reply to  enia

Bo w Polsce nie została zatwierdzona. Ta ksiazka nie jest opatrzona imprimatur polskiego Biskupa.

enia
enia
07.11.19 08:55
Reply to  Gabriela

Wielbienie Pana jest ważne, Pieśń Trzech Młodzieńców mówi o tym,gdzie sie Wielbi Boga Aniołowie zstępują i nas chronią.
Ja obecnie mam po gruzach, korzystam z oktawy i codziennie pomagam jednej duszy i chyba mam zemstę,ale to już tylko dwa dni,przebrnę

Anonim2
Anonim2
07.11.19 10:16
Reply to  Gabriela

Wlasnie przeczytalem recenzje, spalic te ksiazke nie ma imprimatur z terenu Polski i wprowadza naiwnych w blad|Dziekuje za ostrzezenie

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
07.11.19 10:31
Reply to  Anonim2

Cóż? Ta książka jest bardzo powszechna i dostępna w katolickich księgarniach, nawet w krakowskich Łagiewnikach. Dobrze się sprzedaje. Warto sobie na ten temat jeszcze poczytać o stanowisku kościoła katolickiego w Polsce co do tej pozycji. Osobiscie wolę dostosować się do tego i być ostrożną, bo wszędzie juz pachnie okultyzmem.

Gosia
Gosia
07.11.19 10:40
Reply to  Gabriela

GF, próbuję doszukać się tytułu książki przed którą ostrzegasz… I czytam i nie wiem, możesz napisać przed jaką książką ostrzegasz?

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
07.11.19 10:43
Reply to  Gosia

„Armia Najdrozszej Krwi Chrystusa”

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
07.11.19 10:45
Reply to  Gabriela

Są nawet dwie wersje – grubsza i cieńsza.

Gosia
Gosia
07.11.19 10:55
Reply to  Gabriela

Dziękuję, nie mam, nie czytałam, a już się przestraszyłam, mam sporo książek kupionych jeszcze przez którąś z babć i aż się przestraszyłam szerzenia okultyzmu, ale nie mam

magdalena
magdalena
08.11.19 10:24
Reply to  Gabriela

Armia najdroższej krwi Chrystusa nie czytajcie ma to powiazania z sektom nic to niema związku z nasza wiara a nabozenstwo do glowy Jezusa polecam

magdalena
magdalena
08.11.19 10:25
Reply to  magdalena

PS 12 lat moja ciotka odmawiala wg zaleceń z owej ksiazeczki

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
08.11.19 11:40
Reply to  magdalena

Sama litania do Głowy Jezus być może (?), ale tych obietnic i ostrzeżeń co do nabożeństwa – lepiej nie czytać. Ja i od tej litanii wolałam się oderwać.

enia
enia
07.11.19 11:01

U nas w księgarniach katolickich jest do kupienia, był taki okres ze był ten modlitewnik wycofany.

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
07.11.19 11:53
Reply to  enia

Teraz wszystko moze byc dostępne, byle się sprzedaje. A niby kiedy była zakazana? Misjonarze Krwi Chrystusa pisali o niej bardzo negatywnie w 2017 roku i w ciagu tego okresu cały czas się dobrze sprzedaje. Wykryto w niej wiele fałszu, nawet co do objawien w La Salette.

enia
enia
07.11.19 11:57
Reply to  Gabriela

U nas jest jedna ksiegarnia co panie bardzo się liczą z opinia naszych Kapłanów,przez pewien czas nie sprowadzali te modlitewniki, rozmawiałam z paniami że nie ma zagrozenia korzystać z modlitw w nich zawartych.Są w sprzedaży

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
07.11.19 12:21
Reply to  enia

Zobaczę jeszcze co mi na facebooku odpisze dzisiaj ks. Mikołaj Konarski, bo zadałam mu pytanie. Misjonarze piszą, że nawet wielu kapłanów nie ma o tym pojęcia, co ta książka zawiera.
Swoją droga są w niej cenne modlitwy np. modlitwy dla uczczenia 15 ukrytych mąk Pana Jezusa w ciemnicy. Mam je w innym modlitwniku z imprimatur, lecz bez obietnic. Pośród wielu tych cennych modlitw, kryje się niby i zło, którego my nie potrafimy dostrzec czy zrozumieć.

enia
enia
07.11.19 12:52
Reply to  Gabriela

właśnie ja nic złego w tej ksiązeczce nie widzę . Poczekamy co Ci ks.Mikołaj odpisze

Natka
Natka
07.11.19 13:51

Modlitewnik ten nie posiada imprimatur. A to znaczy, że jest niezgodny z nauczaniem Kościoła Katolickiego i nie został zatwierdzony przez władze kościelne.
Z tego co się orientuję, to ma on dużo wspólnego z tzw. „Apostołami Czasów Ostatecznych”, którzy należą do sekty tzw. Melanistów.
Sama natknęłam się na tę modlitwę w trakcie odmawiania Nowenny. Ale czułam ogromny niepokój, gdy ją odmawiałam. I wtedy, przez przypadek, dowiedziałam o powyższym.
Zachęcam was do modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące (sama odmawiam teraz nowennę w tej intencji), ale może w formie zatwierdzonej przez Kościół. To na pewno będzie bezpieczniejsze

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
07.11.19 14:07
Reply to  Natka

Właśnie o tych melanistach ostrzegają nasi misjonarze. W ksiazce są rownież egzorcyzmy, ktorych absolutnie nie powinno sie prywatnie odmawiać, bo można samemu paść ofiarą i potrzebować egzorcysty. Dzis zło probuje się przemycić wszedzie, nawet kalendarzach, ktore musiano wycofać ze sprzedaży w księgarniach katolickich, bo zawierały znaki szatanskie inteligentnie przemycone – w ukladzie palców Maryi i Jezusa.

enia
enia
07.11.19 14:35
Reply to  Gabriela

Oj ,ja ten modlitewnik chyba spalę.
Litania do Najświetszej Głowy P Jezusa jest też w Modlitwa Ofiara Pokuta, który jest moim ulubionym modlitewnikiem. A tych znaków satanistycznych jest pełno wszędzie

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
07.11.19 15:11
Reply to  enia

Ta koronka 13 cnót jest wlasciwie niewiadomego pochodzenia – niby jakis „Mały Kamyk”. Nie mam czasu już szperać, ale trochę to niepokoi, bo od tych koronek się wszędzie roi. Pisałam o tym Panu Markowi i też dam mu odpowiedź, gdy mi ks. Konarski odpisze – może dopiero jutro. Mam wiele modlitewników za dusze czyśćcowe, ale tej koronki w nich nie ma. Jest inna do Serca Maryi.

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
08.11.19 07:07
Reply to  enia

Witaj Eniu! Na razie nie mam odzewu ze strony ks. Konarskiego, aczkolwiek wiadomość, którą wysłałam – przeczytał. Wczoraj przy spowiedzi pytałamProboszcza, lecz On zdecydowanie odrzekł, aby nie korzystać z modlitw z książek bez imprimatur. Dodał, że jest tyle innych nabożeństw za dusze czyśćcowe, a najlepszy zwyczajny różaniec. Czytałam także w kwartalniku nadzieja i życie ostrzeżenie sióstr zakonnych, aby uważać na różnorodność dostępnych koronek za dusze czyśćcowe, a zwłaszcza tych, do których przywiązano wiele obietnic. Ja wolę zdecydowanie z niej zrezygnować, mimo że jest dostępna w wyd. Rosemaria dopóki się nie przekonam, że jest dozwolona.

Miaura
Miaura
08.11.19 07:49
Reply to  Gabriela

„§ 3. Modlitewniki do publicznego lub prywatnego użytku wiernych mogą być wydawane tylko za zezwoleniem ordynariusza miejsca.” (kan. 826).

enia
enia
08.11.19 08:27
Reply to  Gabriela

Dziękuję za wiadomosć, też nie będę korzystać z tych modlitw.
Pozdrawiam

irena
irena
08.11.19 08:27
Reply to  Gabriela

GF ja odmawiam Koronke do Milosierdzia Bozego co dzień w listopadzie za Duszami Czyscowymi,bo jest pewna i odmawiana w kościele i podyktowana przez Pana Jezusa s.Faustynie .

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
08.11.19 10:33
Reply to  irena

Pełna zgoda Pani Ireno, jednakże wałkuję ten temat z racji, że tutejsze wyd. Rosemaria sprzedaje tę koronkę 13 Cnót. Byłam w 100% przekonana, że u nich wszystko jest do końca „przebadane”… i nawet zamówiłam tę koronkę z dołączonym obrazkiem z instrukcją odmawiania. Byłam jednak zdumiona, gdy przeczytałam powyższe świadectwo, pod reklamą towaru, a poniżej obietnice z owej zakazanej książki ” Armii Najdroższej Krwi Chrystusa”. Cóż koronkę akurat przed chwilą otrzymałam i na obrazku nie ma ani słowa, że ma zezwolenie władz kościelnych. Na razie schowam ja do szuflady i niech czeka… Moze kiedyś rzeczywiście okaże się pomocną drogą wybawienia z… Czytaj więcej »

irena
irena
08.11.19 10:46
Reply to  Gabriela

Dokladnie ,może lepiej trzymać się rozanca ,który tez pomaga tym biednym duszyczkom .

też Ania
też Ania
08.11.19 12:07
Reply to  irena

Irenko zostaje w szpitalu do wtorku, ale już wiem od lekarza, że wychodzę we wtorek. Mam jeszcze kilka badań i pomiarów.

irena
irena
08.11.19 12:12
Reply to  też Ania

Tez Aniu ,a może lepiej niech cie wybadaja w zluz i wszez .Ale chyba nic poważnego ci nie dolega?Mam taka nadzieje.

też Ania
też Ania
08.11.19 15:47
Reply to  irena

Irenko, to nic groźnego. Chodzi o sprawdzenie spraw endokrynoligicznych.

irena
irena
08.11.19 15:56
Reply to  też Ania

I dziekowac Bogu tez Aniu ,bo już się martwiłam ze cos podejrzewają u ciebie .

Gosia
Gosia
08.11.19 12:54
Reply to  też Ania

Też Aniu, trzymaj się w tym szpitalu, sama spędziłam kilka miesięcy na ortopedii, amputowano mi kawałek kości udowej, teraz czekam na rezonans, bo znowu chcą mi kość amputowwac, mam nadzieję że bez nogi
Trzymaj się w szpitalu, zacisnij zęby
I odmawiaj różaniec, na palcach liczyłam Zdrowasci, obie ręce w kroplowkach
Także trzymaj się i odmawiaj różaniec
Żeby lekarze podjęli właściwą decyzję

też Ania
też Ania
08.11.19 15:48
Reply to  Gosia

Gosiu, dziękuję i życzę by u Ciebie wszystko było dobrze.

enia
enia
08.11.19 13:45
Reply to  też Ania

też Ania …a fajny moze jaki lekarz ..ten wymodlony, oczekiwany jest dla Ciebie…rozgladaj się,wykorzystaj ten czas w szpitalu.
Wyniki będa dobre!
Uściski od Rodziny NP

Gosia
Gosia
08.11.19 13:52
Reply to  enia

Enia chce Cię rozbawić, tego nie rób!!! Lekarz nie może z pacjentka, bo pójdzie siedzieć, chyba, że jakiś z innego oddziału wpadnie, też Aniu, nie rozkokochaj tylko w sobie żadnego, bo źle to się skończy dla faceta:)

enia
enia
08.11.19 14:16
Reply to  Gosia

Oj Gosia , nie w szpitalu,ale jakies wizyty domowe aby nasza tez Ania szybko wróciła do zdrowia , no przecież wskazane.
tez Ania wykorzystaj ten czas w szpitalu, to jest odpowiedź na twoje modlitwy

Gosia
Gosia
08.11.19 15:30
Reply to  enia

Od czasu jak wyszłam z ortopedii to wpada tu chirurg, ale chciał, żeby mnie znowu ortopeda zobaczył, więc karetka mnie do ortopedy do szpitala zabrali, ortopeda zobaczył ranę na biodrze i zlecił kolejny rezonans, bo ja znowu nie chcę się zgodzić na amputacji nogi, wykanczaja mnie nerwowo:) lekarze I już modlę się tylko o Swiatło Ducha dla lekarzy, Właściwie spędziłam wiele miesięcy na traumatologii i nawet zaprzyjaźniam się z obsługą, bo mnie myli nawet codziennie I dlatego życzę też Ani, żeby modliła się o mądrość i dobre decyzje dla lekarzy To najważniejsze Całe Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne spędziłam w… Czytaj więcej »

enia
enia
08.11.19 15:37
Reply to  Gosia

Poproś Jezusa ,aby działał przez lekarza, błogosław lekarzy.
Odmawiaj Koronkę Wyzwolenia,żadnej amputacji NIE! bedzie
Módl się za dusze czyśccowe lekarzy i pros ich o pomoc

też Ania
też Ania
08.11.19 15:49
Reply to  enia

Zostałabym bohaterka skandalu 😉

enia
enia
08.11.19 15:59
Reply to  też Ania

no prosze, zaraz bohaterka skandalu.
Wiesz jak Grażyna Torbicka poznała meza?

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
08.11.19 11:47

Co do pochodzenia koronki 13 Cnót powinien się wypowiedzieć głównie moderator – Pan Marek, tym bardziej ze wyd. Rosemaria sprzedaje tę koronkę.

enia
enia
08.11.19 11:48
Reply to  Gabriela

P.Marku czekamy na Pana wpis.

Elżbieta
Elżbieta
08.11.19 13:06
Reply to  enia

Ja też kupiłam na Roaemari tę koronę jestem bardzo ciekawa acz kolwiem źle mi się ją odmawiało. Odmówiłam przez 9 dni odlozylam z myślą że chyba już do niej nie wrócę. Pozdrawiam Błogosławionego Dnia Życzę.

enia
enia
08.11.19 17:46
Reply to  Gabriela

A modlitewnik Modlitwa Ofiara Pokuta jest ok?
Po kolędzie zapytam sie naszego Kapłana o ten Rózaniec 13 Cnót i Armia Najd…., co sądzi o tym

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
08.11.19 18:58
Reply to  enia

Tego modlitewnika, z którego Eniu korzystasz – nie znam. Może i dobrze, ze nie masz facebooka, bo tylko „dzięki” niemu wyświetliło się to świadectwo i może niepotrzebnie zabrałam głos, zasiewając niepokój. Chyba z facebooka też wkrótce zrezygnuję i będę mieć tzw. święty spokój.
Z Panem Bogiem!

enia
enia
08.11.19 19:02
Reply to  Gabriela

potrzebnie ,potrzebnie zabrałaś głos.

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
09.11.19 07:11
Reply to  enia

Wczoraj moderator Pan Marek napisał mi, że tę sprawę zbada. Chce dotrzeć do źródeł. Jemu z pewnością będzie łatwiej.
Żegnam.

enia
enia
09.11.19 11:37
Reply to  Gabriela

Lepiej do poczytania, niż żegnam

Wojtek
Wojtek
08.11.19 22:25
Reply to  Gabriela

Temat tego modlitewnika był tu już wałkowany ze 100 razy i co jakiś czas wraca jak bumerang. Sam na ten temat pisałem i cytowałem stanowisko księży i zakonników w jego sprawie. Niestety ludzie szukają coraz to innych „skutecznych” czy też „cudownych” modlitw a zaniedbują choćby Różaniec. Pozwolę sobie zacytować raz jeszcze słowa Ks. Bogusława Witkowskiego CPPS Moderator Krajowy Wspólnoty Krwi Chrystusa: „Od wielu lat na rynku wydawniczym w Polsce istnieje książka pt. „Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa”. Dlaczego jako Misjonarze Krwi Chrystusa i Wspólnota Krwi Chrystusa zauważamy tę pozycję i odnosimy się do jej treści? Ponieważ może ona wprowadzać czytelników… Czytaj więcej »

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
09.11.19 06:46
Reply to  Wojtek

Tu Panie Wojtku nie chodzi głównie o tę książkę, lecz koronkę 13 cnót za dusze czyśćcowe. Właśnie ta książka do niej zachęca. Cóż koronka jest w sprzedaży w Rosemaria – oddzielnie z obrazkiem lub z modlitewnikiem z imprimatur. Co ciekawe w modlitewniku jest tekst innej koronki. Tu chodzi o źródło koronki 13 cnót. Ja już nie będę prowadzić śledztwa.

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
12.11.19 17:28

Listopad trwa i modląc się za zmarłych warto sobie poczytać na stronie: voxdomini.pl
Polecam rubrykę rozeznawanie, a szczególnie nadzwyczajne zjawisko.
Można przeczytać także słowa ks. Giovanni Battista Proja – zabobonne modlitwy oraz liczne komentarze. To wszystko jest na stronie – w obronie wiary i tradycji.
Najcudowniejszą modlitwą jest tradycyjny różaniec lub modlitwy z pewnych źródeł.

enia
enia
12.11.19 17:39
Reply to  Gabriela

Dobry wpis!

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
20.11.19 13:29
Reply to  enia

Eniu, otrzymałam odpowiedź od siostry zakonnej Anny Czajkowskiej z APDC, która zdecydowanie nie poleca tej modlitwy. Jeśli ktoś ją odprawiał nieświadomie tzn. nie wiedział o powiązaniu z sektą – to nie była zagrożeniem dla duszy w czyśćcu. Jednak wiedząc o tym i modląc się dalej, to w jakiś sposób ma współudział z sektą i aprobuje fałszywe objawienia… i z pewnością nie przyniesie ulgi duszom. Zaznaczyła także, że ktoś w Polsce bardzo dobrze na tym zarabia handlując tymi koronkami. Wysłałam już kopię korespondecji z siostrą A. Czajkowską do Pana Marka. Tyle śledztwa na dziś. Pozdrawiam!

Miaura
Miaura
20.11.19 14:01
Reply to  Gabriela

Serdecznie dziękuję za rozpowszechnianie tych informacji. W artykule powyżej pojawia się wpis „Na podstawie Modlitewnika: „Armia..”” – jak wiemy z dyskusji i opinii duchownych, pojawia się wiele zastrzeżeń co do książki jak i koronek w niej zawartych. Pisała Pani, że nie będzie prowadzić śledztw, ja jednak będę się bacznie przyglądać tym sprawom, gdyż w Polsce zbyt często mamy do czynienia z trudnym do zweryfikowania (źródeł często trzeba szukać za granicą, w obcych językach) religijnym folklorem, a nie z Prawdą.
„Badajcie duchy czy są z Boga” (1J 4,1).

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
20.11.19 15:00
Reply to  Miaura

Cóż? Do „śledztwa” zachęcił mnie sam moderator Pan Marek. Zobaczymy jakie wieści On mi przekaże, bo obiecał że to zbada i ewentualnie wycofa ze sprzedaży. Pozdrawiam, z Bogiem.

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
20.11.19 15:30
Reply to  Gabriela

Warto jeszcze dodać, że wielu wierzy w moc tej koronki ze względu na rzekome znaki. Znaki mogą rzeczywiscie towarzyszyć, bo szatan także potrafi działać swego rodzaju „cuda”. Dlatego też kościół wobec cudów jest ostrożny.

enia
enia
20.11.19 16:34
Reply to  Gabriela

Dziekuję,ze przeprowadziłas dochodzenie, rózaniec i modlitewnik pojdzie do pieca.
Pozdrawiam!

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
20.11.19 16:39
Reply to  enia

Czekam jeszcze na odzew Pana Marka. On ma wiele spraw na głowie i na razie nie odebrał wysłanych wiadomosci.

irena
irena
12.11.19 17:47
Reply to  Gabriela

GF ,dlatego ja pierwszego listopada zaczelam NP w intencji zmarłych z mojej i mojego meza rodziny,pomyslalam ze to taki prezent ode mnie z okazji ich swieta,majac wlasnie na uwadze ze Rozaniec jest najpewniejsza modlitwa ,bo już można dostać oczopląsu od „Koronek „i innych modlitw ,zwłaszcza ze nie wszystkie sa akceptowane przez Kosciol.

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
12.11.19 19:15
Reply to  irena

Pełna zgoda – to piękny prezent dla naszych zmarłych. Osobiście modlę się przez listopad septenną. We wtorki lubię modlić się koronką do św. Antoniego za dusze czyśćcowe. Jeśli szuka się cudów, to warto zwracać się do św. Antoniego słowami responsorium po odprawionej koronce.

irena
irena
12.11.19 19:37
Reply to  Gabriela

No nie tak dawno prosiłam sw Antoniego jak nasz maly urwis ,mój wnusio schowal nam kluczyki do samochodu,moj ziec myslal ze do smieci maluch wyrzucil a tego dnia był wywoz smieci u nas .Szukalismy wszędzie i kluczykow nie było ,ale poprosiłam sw Antoniego o pomoc i znalazłam tam gdzie wcześniej szukałam ,czyli pod lozkiem.To tak nawiasem mowiac ,bo on jest patronem od rzeczy zgubonych.

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
12.11.19 20:07
Reply to  irena

Jak najbardziej… I nie tylko rzeczy zgubionych – On potrafi także odnaleźć właściwą ścieżkę życia zagubionemu człowiekowi.

Gabriela
Wytrwały
Gabriela (@gf)
19.11.19 12:00

Zdecydowanie, jako zamiennik owej koronki nieznanego pochodzenia, polecam już zapomnianą koronkę (różaniec) do 7 Boleści, do której także są przywiązane obietnice. To bardzo stare i tradycyjne nabożenstwo z imprimatur. To także ratunek dla dusz czyśćcowych. Wyd. Rosemaria sprzedaje dwa rodzaje koronek do 7 Boleści. Modlitwę mozna odprawiać przez okrągły rok, a szczególnie we wtorki i czwartki.

83
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x