Anonim: Trudności w komunikacji

Moja córeczka ma problem w porozumiewaniu się z osobami doroslymi, zauważono to w przedszkolu kiedy miała 4 latka. W domu zachowywała się normalnie, z nami rozmawiała, ale gdy pojawiał się ktoś obcy dziecko się blokowało i nie potrafiła wymusić z siebie ani słowa. Problem trwa juz dość długo. Gdy dowiedzialam sie o Nowennie i zaczęłam ją odmawiać w maju gdy córka chodziła do zerówki. Już na wakacjach było widać jak dziecko się przełamuje i zaczyna robić postępy. Gdy poszła do pierwszej klasy, po miesiącu dziecko czytało głośno przy całej klasie, zgłaszało się i z panią normalnie rozmawiało, po półroczu mówiła już do wszystkich nauczycieli z którymi miała zajęcia, niestety pod koniec roku szkolnego nie wiadomo z jakiego powodu dziecko z powrotem stało się wycofane. Nie tracę nadziei że dziecko pokona swoje trudności i zacznie znów komunikować się z osobami dorosłymi.

NOWOŚĆ

w Wydawnictwie Rosemaria

Matt Talbot

- Święty alkoholik

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jus
Jus
07.11.19 12:06

Zacznij rozmawiać z Aniołem Stróżem Twojej córeczki, mówił o tym ks Chmielewski. Modl się też do Ducha sw. By jej pomógł, by przyszedł do jej serduszka i umysłu.

enia
enia
07.11.19 12:54

Anonim odpraw Krucjatę Eucharystyczną za Córkę

Asia
Asia
07.11.19 14:16

Jako małe dziecko również nie odzywałam się do dorosłych. Dopiero po latach uświadomiłam sobie, że spowodowane to było sytuacją w domu, która powodowała u mnie wewnętrzny strach ( awantury rodziców, pijaństwo, bicie matki przez ojca na oczach moich i rodzeństwa). Nie odzywałam się nawet do babci, cioć itd. Może córka jest „skrzywdzona emocjonalnie”, np. inne dzieci są faworyzowane, a ona pomijana, boi się jakiś osób lub sytuacji. Mam nadzieję, że sytuacja nie jest tak przykra, jak była u mnie w domu… Maryja wyprosi każdą łaskę 🙂 Wszystkiego dobrego życzę!

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x