Anna: Łaska poczęcia

Straliśmy się z mężem o dziecko przez 8 lat. Po trudach walki z niepłodnością, leczeniem, operacjami, modlitwą i wielkim cierpieniem co miesiąc, gdy nie udawało się uzyskać poczęcia, postanowiłam zwrócić się do Maryi o wstawiennictwo. Odmówiłam 3 Nowenny w tej intencji oraz jedną za nawrócenie mojego ojca. Od ostatniej Nowenny minęło już dużo czasu, ale Matka o nas pamiętała. Niespodziewanie kilka tygodni temu otrzymaliśmy wpaniałą nowinę o poczęciu naszego maleństwa. W wieku 38 lat pierwszy raz udało się! To dopiero początek i nie wiem czy będzie nam dane cieszyć się dzieciątkiem, ale Matka dała nam nadzieję i ten wielki Cud. Chwała Panu! Trzeba wierzyć.

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Malena
Malena
15.11.19 21:49

Aniu to wspaniale ze Maryja Was wysluchala. 8 lat staran to naprawde ogrom czasu. Przezylas bardzo wiele cierpienia ale teraz juz musi byc dobrze. Niech Maryja ma w opiece Twoje malenstwo i Was. Zycze wszystkiego dobrego. Chwala Panu

Maria
Maria
15.11.19 22:14

Niech wam Bóg błogosławi.

Kinga
Kinga
16.11.19 20:58

Wspaniałe świadectwo. Niech Wam Pan Bóg błogosławi.

Julita
Julita
17.11.19 00:53

Cieszę się razem z Tobą. Też odmawiam nowennę w takiej intencji. Dopiero zaczynam ale mam nadzieję, że po dwóch latach starań uda mi się zajść w ciążę. Też mam już 38 lat, ale wierzę, że się uda. Mam już dwójkę dzieci, za które jestem Bogu bardzo wdzięczna.

Misia
Misia
29.11.19 00:30

Niech Wam Bóg Błogosławi. My również staramy się o maleństwo 8 lat. Długich ciężkich lat… .

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA