Agata: O chłopaka i dobrego męża

Mam 19 lat i w swoim życiu odmówiłam 3 NP. Jest to moje pierwsze świadectwo. Pierwsza była w intencji chłopaka, kolegi oraz partnera na studniówkę. Również modliłam sie o konkretnego chłopaka. Z perspektywy czasu doszłam do wniosku, że była to źle sprecyzowana intencja. Ale zostałam wysłuchana, ponieważ miałam z kim iść na studniówkę i w tamtym czasie poznałam kilku chłopaków z którymi wraz z koleżankami wychodziłyśmy. Po odmówieniu ten nowenny miałam około roku przerwy. W bieżącym roku odmówiłam 2 NP pompejańskie w intencji dobrego męża.W trakcie odmawiania czułam się samotna i czasem sie zastanawiałam czy to ma sens. Odmawiając nowenny zauważyłam, że urwał mi sie kontakt z wieloma osobami. Chłopaki zaczęli mnie usuwać z portali społecznościowych. Z koleżankami też miałam słaby kontakt. Obecnie jestem w trakcie Odmawiania Tajemnic Szczęścia – 3 dzień. Modlę się o dobrego męża i zdrowe dzieci. Wierzę , że zostanę wysłuchana tylko muszę trochę poczekać żeby był to wyjątkowy mężczyzna.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MiauraMarioAlina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Alina
Gość
Alina

Bardzo rozsądne na tym etapie życia . Życzę wszystkiego dobrego .

Mario
Gość
Mario

Na pewno droga, którą podjęłaś jest właściwa, mam na myśli oczywiście modlitwę. Kto by pomyślał, że w tak młodym wieku już ktoś może mieć styczność z NP a co dopiero z Tajemnicą Szczęścia. Szkoda, że ja o NP dowiedziałem się dopiero mając około 23 lat. Również odmawiam Tajemnicę Szczęścia, zostały mi równe 2 miesiące i ją ukończę Wspaniała sprawa! Czasem modlimy się o drugą połówkę, a dostajemy zupełnie co innego – tak było w moim przypadku i Bogu za to ogromne dzięki! Polecam Ci kierownictwo duchowe ks. Piotra Pawlukiewicza – konferencje i kazania takie jak Serce decyduje o wszystkim, Zmiany… Czytaj więcej »

Miaura
Gość
Miaura

Módl się do Ducha Świętego, abyś czekała odpowiednio długo, a nie podejmowała pochopnie decyzję w tak młodym wieku. Niestety granice dojrzałości przesunęły się w porównaniu choćby z poprzednimi dekadami- nawet jeżeli nie u Ciebie, to u potencjalnych kandydatów na pewno.