Agata: O chłopaka i dobrego męża

Mam 19 lat i w swoim życiu odmówiłam 3 NP. Jest to moje pierwsze świadectwo. Pierwsza była w intencji chłopaka, kolegi oraz partnera na studniówkę. Również modliłam sie o konkretnego chłopaka. Z perspektywy czasu doszłam do wniosku, że była to źle sprecyzowana intencja. Ale zostałam wysłuchana, ponieważ miałam z kim iść na studniówkę i w tamtym czasie poznałam kilku chłopaków z którymi wraz z koleżankami wychodziłyśmy. Po odmówieniu ten nowenny miałam około roku przerwy. W bieżącym roku odmówiłam 2 NP pompejańskie w intencji dobrego męża.W trakcie odmawiania czułam się samotna i czasem sie zastanawiałam czy to ma sens. Odmawiając nowenny zauważyłam, że urwał mi sie kontakt z wieloma osobami. Chłopaki zaczęli mnie usuwać z portali społecznościowych. Z koleżankami też miałam słaby kontakt. Obecnie jestem w trakcie Odmawiania Tajemnic Szczęścia – 3 dzień. Modlę się o dobrego męża i zdrowe dzieci. Wierzę , że zostanę wysłuchana tylko muszę trochę poczekać żeby był to wyjątkowy mężczyzna.

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Alina
Alina
05.11.19 18:59

Bardzo rozsądne na tym etapie życia . Życzę wszystkiego dobrego .

Mario
Mario
06.11.19 12:46

Na pewno droga, którą podjęłaś jest właściwa, mam na myśli oczywiście modlitwę. Kto by pomyślał, że w tak młodym wieku już ktoś może mieć styczność z NP a co dopiero z Tajemnicą Szczęścia. Szkoda, że ja o NP dowiedziałem się dopiero mając około 23 lat. Również odmawiam Tajemnicę Szczęścia, zostały mi równe 2 miesiące i ją ukończę 🙂 Wspaniała sprawa! 🙂 Czasem modlimy się o drugą połówkę, a dostajemy zupełnie co innego – tak było w moim przypadku i Bogu za to ogromne dzięki! Polecam Ci kierownictwo duchowe ks. Piotra Pawlukiewicza – konferencje i kazania takie jak Serce decyduje o… Czytaj więcej »

Miaura
Miaura
06.11.19 13:16

Módl się do Ducha Świętego, abyś czekała odpowiednio długo, a nie podejmowała pochopnie decyzję w tak młodym wieku. Niestety granice dojrzałości przesunęły się w porównaniu choćby z poprzednimi dekadami- nawet jeżeli nie u Ciebie, to u potencjalnych kandydatów na pewno.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA