Niecierpliwa: Codzienny różaniec

Na początku chciałam podkreślić, że jestem młodą wierzącą osobą, ale cały czas odkrywam wiarę i nie modliłam się codziennie całym różancem. O NP usłyszałam już kilka lat temu, ale przerażała mnie liczba modlitw. Moja Babcia odmówiła za mnie 2 NP – o pomyślne ukończenie studiów i dobrego męża. Otrzymałam pomoc ze studiami – zdałam 2 ciężkie egzaminy w pierwszym podejściu i obroniłam mgr na 5 w terminie. W tym gorącym okresie sama dużo się modliłam koronką. Jestem pewna, że to dzięki pomocy z góry! Co do drugiej intencji na tamten czas nic się nie działo.
1. NP zaczęłam odmawiać dokładnie rok temu po poważnym zawodzie miłosnym o łaskę dobrego męża, który będzie mnie szczerze kochał i szanował. Myślałam, że trafiłam los na loterii – wierzący, przystojny kolega, który podobał mi się od dawna. Z perspektywy czasu widzę, że chyba byłam dla niego pocieszeniem po rozstaniu i taką koleżanką na przeczekanie, mamy dziś sporadyczny kontakt. Bardzo to przeżyłam.
2. NP zaczęłam odmawiać w sprawie stypendium, ale przerwałam w 30. dniu kiedy dowiedziałam się, że go nie otrzymam. To chyba była samolubna intencja…
3. NP odmówiłam w intencji rodzeństwa o łaskę zdanych egzaminów maturalnych. Bardzo się martwiłam. Tutaj zostałam wysłuchana, wszystko zdane plus przyjęcie na dobry kierunek.
4. NP odmówiłam w intencji znalezienia pracy. Cały czas poszukuję. Mimo b. dobrych kwalifikacji bez znajomosci jest ciężko. Modliłam się do św. Josemarii Escrivy i byłam po kilku rozmowach sklasyfikowana na 2. miejscu…
5. NP kończę dzisiaj. Jest to intencja rodzinna, sprawy idą bardzo powoli, było dużo przeszkód. Oby Matka Boża pomogła.

Ogólnie w trakcie modlitw odmawiałam też nowennę rozwiązujacą węzły, nowennę do sw. Josemarii. Było dużo niespodziewanych, dodatkowych problemów w trakcie modlitwy. Cieszę się, że odkryłam różaniec i chcę się modlić dalej – jest tyle intencji! Teraz zacznę za dusze czyśccowe. Dziękuję za wasze świadectwa, podnosiły mnie na duchu. Polecam NP, myślę, że dzięki niej zrozumiałam wiele życiowych spraw i nadal uczę się cierpliwości w oczekiwaniu. Szczęść Boże!

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

1 - 9 sierpnia 

Nowenna

za uzależnionych