Kazimierz: Zaćma zniknęła

Pragnę podzielić się cudem, który otrzymałem przez wstawiennictwo Królowej Różańca Świętego z Pompejów. Cud dotyczy uzdrowienia moich oczu przez odprawienie dwóch nowenn pompejańskich w 2018 roku. Szóstego kwietnia 2017 r. odbyłem wizytę u lekarza okulisty w Jaśle, ponieważ bardzo bolało mnie oko i miałem kłopoty z widzeniem. Oprócz tego usunięto mi gradówkę w lewym oku. Okulistka po badaniach stwierdziła, że mam zaćmę w obu oczach i muszę zgłosić się na operację. Zostałem zakwalifikowany na 10 kwietnia 2019 r. W Gorlicach. W czerwcu 2018 r. po kontrolnych badaniach okulistka stwierdziła, że zaćma zniknęła i operacja nie jest konieczna. Bardzo dziękuję Matce Bożej, że wyprosiła mi cud uzdrowienia.

 • Piękne świadectwo. Brawo!
  To się nazywa ufność i wiara:)
  Niby nieprzyjemna choroba oczu, ale przeciez Matka Boża może dać każdą łaskę uzdrowienia.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂
  Oraz znane mi miasto Gorlice:)
  Szczęść Boże!

 • W ostatnim czasie tez mam straszny problem z oczami, boję się, że stracę wzrok. Mam też obawy, że nowenna się skończy a ze mną będzie coraz gorzej.
  W każdym razie wpis wzmacnia wiarę w tą modlitwę.
  Zaczelam już nowennę w tej sprawie, ale przerwałam. Zaczynam jeszcze raz, ale brak mi nadziei… ponieważ uleczenie będzie kwestią cudu.
  Mam tylko jedno przesłanie do wszystkich, aby cieszyli się swoim dobrym zdrowiem, bo często narzekamy na życie. Zastanówmy się co by było jakby wasze ciało odmawiałoby wam posluszenstwa.
  Dbajcie o siebie i bądźcie szczęśliwi 🙂
  Pozdrawiam.
  M

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!