Joasia: Powrót męża

Chciałam podzielić się z Wami moja radością z powodu powrotu męża… Kilka miesięcy temu nasze małżeństwo przeżywało ogromny kryzys. Mąż wyprowadził się z domu. Zaczęłam odmawiać Nowennę. Po skończonej nowennie mąż zaczął się do mnie odzywać, ale nadal nie chciał wrócić. Zaczęłam kolejna nowennę. To był bardzo ciezki okres. Gdybym sama nie przeżyła tego na własnej skórze nie uwierzylabym jak szatan potrafi walczyć.. I jak nienawidzi różańca.. im dłużej się modliłam, tym mój mąż był dla mnie bardziej okrutny. Pamiętam, jak sobie postanowiłam, że będę za niego pościć cały piątek. Z czwartku na piątek ok. 2.40 mąż zaczął do mnie wypisywać okropne rzeczy. Płakałam ale nie zlamalam się i podjęłam post. Z każdym dniem nowenny było gorzej. Nie będę opisywać szczegółów ale na prawdę czułam się okropnie. Pod koniec 2 nowenny mąż zaprosił mnie i dzieci na obiad. I to był przelom( do tej pory liczyły się tylko dzieci). Później mnie pocalowal, rozmawialismy przez telefon i postanowił wrócić. Tak też się stało. Ja nadal modlilam się nowenna. Sielanka trwała 3 dni,Później zły znowu zaatakował. Dokonczylam nowennę, nasze małżeństwo trwa. Zaczęłam kolejna o nawrócenie męża, bo bardzo oddalił się od Boga, przestał chodzić do kościoła, strasznie zlorzeczyl księżom itp. Straszne. Jestem w 14 dniu. Widzę zmianę. Jeszcze nie jest dobrze, ale pomału cos zaczyna ruszać w dobrym kierunku.. słuchamy kazań, mąż prosi żebym się za niego modlila. Wiem, że przede mną jeszcze długa i ciężka droga ale wiem tez że wszystko się ułoży. Bo Maryja jest że mną.
Nowennę Pompejanska polecam wszystkim. Jest to niesamowita broń przeciwko szatanowi. Nie zrazajcie się, wytrwajcie… Warto… proszę o modlitwę…

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
Paweł
07.10.19 00:13

Dziękuję za te świadectwo. Wspomnę w modlitwie za Państwa małżeństwo

Maja
Maja
07.10.19 08:40

Dziękuję za świadectwo. Takie świadectwa pomagają w walce o moje małżeństwo.

Iwona
Iwona
07.10.19 08:56
Reply to  Maja

Dziekuje za piekne i trudne swiadectwo Blogoslawienstwa zycze .Iwona
I

Anonnimowa
Anonnimowa
07.10.19 10:14
Reply to  Iwona

Dziękuję za świadectwo.Dużo Bożej łaski życzę.

Ewa
Ewa
07.10.19 10:31

Piękne świadectwo Kochana.Dużo łaski Bożej.

Waldemar
Waldemar
07.10.19 12:08

Joasiu,trzymaj się jestem z Tobą,mam podobnie z żoną.

Eliza
Eliza
07.10.19 12:16

Ja również przeszłam, a w zasadzie nadal przechodzę podobna historię. Jednak chodzi o mojego najbliższego przyjaciela. W międzyczasie planowaliśmy nawet ślub 😉 jednak Matka Boża pozwoliła mi wiele zobaczyć i zrozumieć. W trakcie nowenn i postów za tego człowieka doznawalam niewyobrażalnch przykrosci i bólu. Jednak nie załamałam się… I nie zalamie. Też modlę się o jego nawrócenie chociaż jest to okropnie trudne, ponieważ jest on bardzo zatwardzialy… Wierzę jednak, że Bóg udzieli mu tej łaski. Polecam – Dzieło ”Z Maryją Ratuj Człowieka” podejmuje modlitwę wstawienniczą w intencji osób zagubionych w grzechu śmiertelnym, daleko od Boga.

Jola
Jola
07.10.19 21:00
Reply to  Eliza

Piękne świadectwo. Również modlę się o swoje małżeństwo. U mnie wydawało się po ludzku niemożliwe, żeby mąż znów chciał być ze mną, jednak w modlitwie jest moc. Dziś mimo, że jeszcze nie mieszkamy razem to razem z jego inicjatywy przez telefon odmawiamy NP w intencji jego nawrócenia. To wielki krok naprzód. Szczęść Boże. Wspomnę o Was w modlitwie.

Tamara
Tamara
08.10.19 21:52

Piękne świadectwo, z Bogiem!

Michał
Michał
15.10.19 16:35

Witam. Ja odmówiłem NP w intencji uratowania mojego małżeństwa, w wierze że żona cofnie pozew rozwodowy i wróci do mnie. Teraz po raz trzeci odmawiam Novennę rozwiązującą węzły też za moje małżeństwo. Narazie moje modlitwy nie zostały wysłuchane. Sprawa rozwodowa odbędzie sie w styczniu. Proszę wszystkich o modlitwę za moje małżeństwo. Może ktoś znajdzie czas i ochotę pomodlić się za nad. Michał i Magdalena.

10
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x