Jakub: Praca, czystość.

Odmawiałem NP o znalezienie pracy. Gdy ukończyłem nowennę, wciąż byłem bezrobotny, więc zacząłem nowennę do św. Józefa w tej intencji. Dzień 5 był dniem modlitwy za pracujących i bezrobotnych i w tym właśnie dniu znalazłem pracę.
W tej chwili odmawiam swoją szóstą nowennę w życiu, znowu jestem bezrobotny bo już nie miałem sił w tej pracy pracować, modlę się o czystość serca. Z różańcem jest o wiele łatwiej wytrwać w czystości. Mimo odmawiania jednego różańca dziennie, bardzo często oglądałem pornografię, masturbowałem się itd. Dopiero odmawiając Nowennę Pompejańską udaje się trwać w czystości. Gdy skończyłem jedną nowennę, od razu upadłem kilka razy jednego dnia. Na drugi dzień rozpocząłem kolejną. Czuję, że powinienem już zawsze odmawiać 3-4 części różańca codziennie. Życzcie mi wytrwałości.

Dewocjonalia

i książki 

związane

ze św. Ritą!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ona
Ona
03.10.19 21:25

Może modlitwa w intencji o czystość myśli, czystość serca Ci pomoże, spowiedź generalna.

Jakub
Jakub
07.10.19 20:56
Reply to  Ona

Modlę się właśnie nowenną pompejańską o czystość serca. Spowiedź generalna może i tak ale to nie takie proste, trzeba by mieć spowiednika i się jakoś przygotować porządnie.

Ona
Ona
07.10.19 22:55
Reply to  Jakub

Może porozmawiaj z księdzem, jest na YouTube „Kochaj mnie teraz” polecam, nie tylko Tobie oraz „Jezu Ty się tym zajmij”. Myślę, że poniżej Migia napisała Ci to, co jest ważne oraz, że Maryja, Duch SW. Cię prowadzą. Czytaj Pismo Święte i skupiaj się na Jezusie i relacji z Nim, nie na grzechu, a grzech oddawaj Jemu i módl się o miłość. Nie poddawaj się, powodzenia.

Ona
Ona
07.10.19 23:17
Reply to  Ona

Nie musisz mieć stałego spowiednika, aby odbyć spowiedź generalną (chociaż warto takiego mieć), najlepiej się umówić z księdzem że swojej parafii, albo innej na taką spowiedź.

Migia
Migia
03.10.19 22:18

Rozumiem Twój ból. Pamiętaj, że jesteśmy słabi. Nawet gdy upadniesz wstań i zawsze wracaj do Pana Boga. On zawsze na Ciebie czeka. Ważny jest stan Twojego serca, prawdziwe postanowienie poprawy i jak sam wspomniałeś modlitwa. Może modlitwa o uwolnienie z nałogów? Msza św o uzdrowienie? Poproś Pana Jezusa i jego najświętszą Mamę o pomoc w tej konkretnej sprawie i przewodnictwo. Na ile to tylko możliwe przystępuje do sakramentów świętych, one również pomogą Ci w wytrwaniu – szczególnie spowiedź i eucharystia. Wierzę, że Ci się uda.

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Nowenna do św. Rity

13 lipca - 21 lipca