Helena: matura

Pierwsza NP była w intencji o łaskę nawrócenia dla mojej córki, odmawiałam ją czytając tylko rozważania różańcowe. Nie myślałam o tajemnicach różańca, ale mimo to otrzymałam łaskę dla mnie której się nie spodziewałam – jak zaczęłam nosić różaniec przy sobie przestałam być osobą uzależnioną, to się stało przez pół dnia. Kolejną NP odmawiałam w intencji żeby moja córka zdała maturę z dobrymi wynikami. Ale muszę dodać, żeby świadectwo było pełne że odmówiłam w tej intencji też 3 nowenny 3 Zdrowaś Mario jedną po drugiej i 6 nowenn do MB rozwiązującej węzły. Zaczęłam od września, bo miałam świadomość, że córka musi się dobrze przygotować żeby zdać. Rezultat mnie zdziwił. Córka zdała pięknie matematykę rozszerzoną i angielski rozszerzony.Bałam się o egzaminy z polskiego bo całą szkołę były z tym problemy – uzyskała 45 punktów. Bałam się o egzamin z fizyki rozszerzonej, bo uczyła się jej tylko w ostatniej klasie zdała na 53 punkty. Bałam się tych egzaminów, bo na klasówkach córka robiła drobne błędy rachunkowe z roztrzepania. Przed maturą zapisałam córkę do Księgi Mszy św. Wieczystych w Pieniężnie. Zaczęłam też modlić się w Różańcu Rodziców na drugi dzień po rozpoczęciu matur. Moja córka została też przyjęta na kierunek studiów i uczelnię, które sobie wybrała, w tej intencji modliłam się do św Jana Pawła II i poprosiłam o dodanie tej intencji do mszy św ze wstawiennictwem św Urszuli Ledóchowskiej. Moja 3 NP była o łaskę znalezienia pracy dla mnie, ale jeszcze jej nie znalazłam. Obecnie odmawiam 4 -tą NP o uzdrowienie mojej córki z choroby tarczycy.
W trakcie tej nowenny miałam bardzo ciężkie 2 dni jeden po drugim, z włamaniem do piwnicy, ale nie przerwałam jej odmawiania. Dziękuję Najświętszej Maryi Pannie za wszystkie łaski, które otrzymałam ja i moja rodzina. Chwała Panu!

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka
Agnieszka
07.10.19 00:16

Czy ktoś tak miał, że nie mógł odmówić nowenny?
Od kilku miesięcy próbuje odkryć nowennę w ważnej dla mnie sprawie. Za każdym razem zasypiam w tym samym miejscu w modlitwie, w tym samym momencie, czy to znaczy że Bóg nie chce żebym modliła się o to co chcę?

Michał
Michał
07.10.19 01:06
Reply to  Agnieszka

Nie, może np.zly duch Ci utrudnia, idź do spowiedzi
Ale tak naprawdę Bóg nie jest malostkowy, jeśli zasnęłaś skończ jak się obudzisz

enia
enia
07.10.19 05:04
Reply to  Agnieszka

Agnieszka tym bardziej odmów nowennę w tej intencji, zabierz się wcześniej za modlitwę,dasz rad.Bóg Cię bardzo kocha i chce dla Ciebie jak najlepiej

Piotr
Piotr
07.10.19 09:02
Reply to  Agnieszka

Mozna sie w łóżku modlić, nie musisz klękać. To jest kwestia organizacji. Tak działa nowenna, zależy jaka prośba, ale Bóg chce zeby sie modliła. Przecież nie musi wysłuchać u nas konkretne prośby,

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA