Ewelina: Uzdrowienie synka

Dzięki nowennie mój synek odzyskał zdrowie. Od urodzenia co chwila chorował na opturacyjne zapalenie oskrzeli. Nie miałam już sił patrzeć jak się męczył, nie miał odporności, wciąż chorował. Znajomi wciąż mówili On znowu jest chory, chwilami miałam wrażenie że myślą, że wymyślam mu te zapalenia. Pewnego dnia od szwagierki dowiedziałam się o tej przepięknej Nowennie, nie czekając ani chwili podjęłam się odmawiania różańców przez 54 dni. Nowennę skończyłam w lutym 2019 roku i do dziś synek ani razu nie zachorował, chodź zaczął uczęszczać do przedszkola. Lekarz, który leczy mojego syna od urodzenia jest w szoku, że pomimo tylu wirusów i chorób mój syn nie załapał niczego, i mogą sobie mowic, że syn poprostu wyrósł z tej choroby, ale ja wiem swoje, że z dnia na dzień choroba bez pomocy z góry nie przechodzi. Jestem przekonana, że to za wstawiennictwem Matki Najświętszej syn jest zdrowy. Dziękuję z całego serca Matce Najświętszej za tą łaskę którą otrzymaliśmy.
Kochani ta nowenna naprawdę działa cuda.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

  • jestem w podobnej sytuacji. Modlę się o zdrowie dla mojej ciągle chorującej na zapalenia płuc córeczki i synka cierpiącego na bolerioze. Głęboko wierzę że Maryja mnie wyslucha. Nowenna to nie zaczarowana rozdzka ale odmówiłam już kilka nowenn w różnych intencjach. i wiem żee Maryja wysłuchuje każdego z nas i pomaga nam z zgodnie z wola Bożą. Dwa lata temu modliłam się o urodzenie zdrowej córeczki, która miała mieć chorobę genetyczną. Helenka urodziła się zdrowa dzięki mojej głębokiej wierze w pomoc Królowej Różańca Świętego. Dziś wierzę że Maryja zabierze od moich dzieci ciągle choroby.

  • Za dzieci odprawcie Krucjatę Eucharystyczną. Błogosławić dzieci.
    Polecam odmawiać także Koronke Wyzwolenia, jak dziecko złapie infekcję,chore niech samo mówi Jezu,jak najczęsciej, szybko do zdrowia będzie wracać.

  • Chwała Panu niech jego miłosierdzie trwa na wieki ja też proszę o zdrowie dla mojego synka i dzieją się cuda za wszystko dziękuję bardzo naszej mateczce i św Ricie która wiele nam uprsiła CHWAŁA PANU niech każdy pozna jego dobroć serca i łask o które prosi amen

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!