Edyta: Orędowniczka, Pośredniczka Nasza

Swoją pierwszą Nowennę rozpoczęłam odmawiać 11 kwietna 2019 r. Słyszałam o Nowennie Nie do odparcia wcześniej ale z góry zakładałam, że trzy różańce to za dużo, że nie podołam i nie mam konkretniej intencji, z którą mogła bym zwrócić się do Matki Bożej. Wszystko zmieniło się gdy na początku roku okazało się, że jestem w ciąży. Nie długo cieszyliśmy się z mężem naszym owocem miłości, ponieważ od początku coś było nie tak, trafiłam do szpitala. Po tygodniu pobytu, obserwacji i badaniach lekarze potwierdzili ciąże pozamaciczną. Przeszłam operację, wróciłam do domu zrozpaczona. Od razu razem z mężem powierzyliśmy naszą tragedię Najwyższemu, modląc się codziennie za nasze dzieciątko. Mijały dni na zwolnieniu lekarskim, a ja nie mogłam się pozbierać, któregoś z nich bardzo rozpaczałam i płakałam i wtedy przyszła Ona – Matka Boża, poczułam jak by utuliła, zapewniając, że wszystko będzie dobrze. Zaraz przypomniałam sobie o Nowennie Pompejańskiej postanowiłam odmówić ja w intencji daru macierzyństwa. Z łatwością przychodziła mi modlitwa, czułam spokój, opiekę i mimo że jeszcze nie jestem w ciąży głęboko wierze, że Matka Boża wyprosiła u Pana Jezusa dla nas tę łaskę, a On obdaruje nas w odpowiednim momencie. Dziękuje Ci Mamo za wyciągnięcie z emocjonalnego dołka, za nadzieję i pogłębienie wiary.
PS. Jestem w trakcie odmawiania kolejnej Nowenny, nie przestane modlić się do Matki Bożej, cała twoja Maryjo, prowadź nas do Syna Swego.
Szczęść Bożę!

Nabożeństwo WIDEO

1-31 października

"Miesiąc z Maryją"

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Andrzejowa
Andrzejowa
02.10.19 22:44

Niech Maryja opiekuje się Wami 🙂
Ps.co stało się z ciążą?( była pozamaciczna?)

Aneta
Aneta
03.10.19 09:09
Reply to  Andrzejowa

Przecież napisała że była pozamaciczna,wtedy trzeba ją usunac

Andrzejowa
Andrzejowa
03.10.19 09:55
Reply to  Aneta

Zgadza się..rzeczywiście tak jest napisane ale nie wiem dlaczego to mi umknęło..
Przykra sprawa- ciąża pozamaciczna 🙁

Aneta
Aneta
03.10.19 10:06
Reply to  Andrzejowa

Bardzo przykra,ale możemy ją wesprzeć modlitwa

Małgorzata333
Małgorzata333
03.10.19 12:27

Tu było działanie Matki Bożej poprzez to, że zamiast rozpaczać modliłaś się. To jest potężna łaska. I takiej łaski życzę każdemu! Nigdy nie uciekać w fałszywe ukojenie-ale zawsze do modlitwy. A juz Różaniec, to jak wejście pod dach domu Maryi:)

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x