Edyta: Orędowniczka, Pośredniczka Nasza

Swoją pierwszą Nowennę rozpoczęłam odmawiać 11 kwietna 2019 r. Słyszałam o Nowennie Nie do odparcia wcześniej ale z góry zakładałam, że trzy różańce to za dużo, że nie podołam i nie mam konkretniej intencji, z którą mogła bym zwrócić się do Matki Bożej. Wszystko zmieniło się gdy na początku roku okazało się, że jestem w ciąży. Nie długo cieszyliśmy się z mężem naszym owocem miłości, ponieważ od początku coś było nie tak, trafiłam do szpitala. Po tygodniu pobytu, obserwacji i badaniach lekarze potwierdzili ciąże pozamaciczną. Przeszłam operację, wróciłam do domu zrozpaczona. Od razu razem z mężem powierzyliśmy naszą tragedię Najwyższemu, modląc się codziennie za nasze dzieciątko. Mijały dni na zwolnieniu lekarskim, a ja nie mogłam się pozbierać, któregoś z nich bardzo rozpaczałam i płakałam i wtedy przyszła Ona – Matka Boża, poczułam jak by utuliła, zapewniając, że wszystko będzie dobrze. Zaraz przypomniałam sobie o Nowennie Pompejańskiej postanowiłam odmówić ja w intencji daru macierzyństwa. Z łatwością przychodziła mi modlitwa, czułam spokój, opiekę i mimo że jeszcze nie jestem w ciąży głęboko wierze, że Matka Boża wyprosiła u Pana Jezusa dla nas tę łaskę, a On obdaruje nas w odpowiednim momencie. Dziękuje Ci Mamo za wyciągnięcie z emocjonalnego dołka, za nadzieję i pogłębienie wiary.
PS. Jestem w trakcie odmawiania kolejnej Nowenny, nie przestane modlić się do Matki Bożej, cała twoja Maryjo, prowadź nas do Syna Swego.
Szczęść Bożę!

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

  • Niech Maryja opiekuje się Wami 🙂
    Ps.co stało się z ciążą?( była pozamaciczna?)

  • Tu było działanie Matki Bożej poprzez to, że zamiast rozpaczać modliłaś się. To jest potężna łaska. I takiej łaski życzę każdemu! Nigdy nie uciekać w fałszywe ukojenie-ale zawsze do modlitwy. A juz Różaniec, to jak wejście pod dach domu Maryi:)

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!