Bozena Joanna: Nowenna pompejańska czyni cuda

Ostatnią Nowennę Pompejańską odmawiam o ratunek dla córki. O jej wyzwolenie z alkoholizmu.

Podczas odmawiania Nowenn bywało,róznie,najczesciej duzo gorzej. Działy się rzeczy straszne, na pewno za sprawą szatana (łącznie z zabójstwem osoby z otoczenia córki). A mnie zdarzały się chwile zwątpienia. Nie poddalam sie jednak i teraz powoli widać dzialanie Matki Bożej. Kolejną intencją była prosba o dar dziecka dla syna, jestem pewna,ze za sprawa Matki Jezusa syn z zoną spodziewają się malenstwa. W czerwcu bylam w Sanktuarium Matki Bozej w Pompejach, Jestem bardzo wdzieczna Bogu,ze pozwolil mi tam dotrzec. Jednak i tu czarne sily działały. Będac w Pompejach doznalam udaru slonecznego,niemocy? Ostatkiem sil dotarlam do Sanktuarium, Wszystko przeszło nagle tak jak się pojawiło gdy opuscilam Pompeje. Na pewno nie byl to stres zwiazany z emocjami. Jestem osoba wierzaca ale racjonalną. Dziękuje Matce Bozej za wszystko, za to ze nie moge juz zyc bez Różańca,za to,ze odkryłam moc modlitwy i za pomoc.


Nasze intencje modlitewne:

 

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
irenaPawełBogusiaKasiakrystyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
krystyna
Gość
krystyna

Niech Ci Pan Bog blogoslawi i wyrwie corke z nalogu alkoholizmu. Szczesc Boze.

Kasia
Gość
Kasia

Pozazdrościć ja mam coraz gorzej. Zanoszę swoje modlitwy w wiadomych mi intencjach. Ale szatan nie odpuszcza, daje mi popalić. W liście do świętego Józefa w marcu napisałam, że proszę abym mogła wykonać podstawowe badania prywatnie (lekarz rodzinny w mojej przychodni jest chamem, gburem i jest bardzo nieprzyjemny, zwłaszcza dla kobiet, a panie pielęgniarki są bardzo wścibskie i potrafią głośno komentować wyniki innych pacjentów przy innych ludziach. Dodatkowo same są dla mnie nieprzyjemne i nie lubię tam chodzić. A w wiejskich przychodniach wiemy jak jest). 1 mają trafiłam na SOR z silnym bólem brzucha z innymi przykrymi dolegliwościami, zrobili mi dokładnie… Czytaj więcej »

Kasia
Gość
Kasia

Dopisek: ten nowotwór miał być zdaniem szatana na plecach, gdzie miałam sobie coś rozdrapać w te wakacje. Nic sobie nie rozdrapałam, uważałam,żeby nie dać mu szansy na potwierdzenie tej reguły a ten i tak przychodzi we śnie i mnie straszy.

Bogusia
Gość
Bogusia

Kasiu, idź do księdza egzorcysty on Tobie pomoże. Nie poddawaj się i módl się dalej.Z Panem Bogiem

Kasia
Gość
Kasia

Dziękuję za wsparcie. Dziś miałam w nocy taki dziwny sen. Śnił mi się prawdopodobnie mój anioł stróż, który ostrzegł złych stojących za moimi plecami, że jak nie przestaną mnie nękać,to trafia do więzienia. Potem usłyszałam we śnie męski głos, który powiedział mi: „W ciągu najbliższych kilku dni dostaniesz to, o co prosisz w modlitwie”, pokazała mi się we śnie godzina 21:37, a dziś Dzień Papieski W modlitwie popołudniowej poprosiłam Ojca Świętego o kilka intencji, za siebie i moich rodziców. Tak jak w tamtym roku, kiedy 23 grudnia poszłam spać i przyśnił mi się jakiś męski głos, który powiedział mi: „Jak… Czytaj więcej »

Paweł
Gość
Paweł

Współczuję Pani bardzo. Polecam modlitwę do św Michała Archanioła. Pomodlę się i tą modlitwą za Panią smile +Ojcze Nasz

Kasia
Gość
Kasia

Dziękuję za modlitwę. Jest źle, ale nie ugnę się szatanowi pod jego agresją. Wierzę lekarzom i wynikom badań mi zrobionym w maju, które wyszły pozytywnie. A to bydlę mnie nęka na okrągło. Chciałabym wiedzieć, co się stanie, kiedy wszystko dobrze się skończy i woła Boga zostanie zrealizowana. Czy szatan nadal będzie mnie atakował, gdy ja będę prosić w modlitwie o ochronę?

irena
Gość
irena

Kasiu ty koniecznie udaj się do egzorcysty ,obawiam się ze sama nie dasz rady .