Anonim: Modlitwa o cud macierzyństwa

Od ponad 5 lat staraliśmy się z mężem o dziecko. Mam już 40 lat, więc lekarze nie dawali nam dużych szans. Uczyniłam prawie wszystko, co było w mojej ludzkiej mocy. Chodziło za mną przez długi czas ze powinnam odmówić Nowennę za poczęcie. Ale nigdy nie znajdowałam na to czasu. W końcu zebrałam się i zaczęłam odmawiać. Po skończeniu Nowenny i upływie dwóch miesięcy byłam w ciąży. Nie mogliśmy w to uwierzyć z mężem. Ciąża przebiegała poprawnie do 8 tygodnia. W 9 wybrałam się w długa podróż autobusem do innego kraju po uprzedniej konsultacji z lekarzem prowadzącym. Nie miał przeciwwskazań. W 11 tygodniu poroniłam. Jak się potem okazało w połowie 9 tygodnia moje dziecko umarło. Ale poronienie zaczęło się dopiero po powrocie do Polski. Później usłyszałam od lekarzy, ze to z pewnością wady genetyczne spowodowały poronienie. Tego na 100% sie nie dowiem. Pozostał smutek i ból. Modlę sie nadal na różańcu bo tylko to przynosi mi ulgę i mam wrażenie jakbym ktoś otaczał mnie opieka. Cuda naprawdę się zdarzają a Nowenna jest do nich kluczem.

Módl się z nami w Radiu Różaniec!

- codziennie o 20.30 modlimy się na żywo

w naszych intencjach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maria
Maria
18.10.19 19:14

Bardzo Ci współczuję. Nie potrafię sobie wyobrazić tego bólu bo nie przeżyłam tego. Ale jestem matką i wiem czym jest oczekiwanie na dziecko.
Niech dobry Bóg obdarzy Cię potomstwem ❤

Katarzyna
Katarzyna
18.10.19 19:33

Ja też modliłam się nowenną o dzieciątko i też poroniłam w 13 tyg z powodu wad genetecznych, wiem jaki to ból. Wierzę że Pan Bóg wystawia Nas na próbę po coś i że Nasze Aniołki będą się za Nas modlić. Zaczęłam drugą nowenne o zdrowe dziecko, po kilku miesiącach znów jestem w ciąży i narazie wszystko przebiega dobrze. Ufaj Panu Bogu i nie poddawaj się w modlitwie.

Maria
Maria
18.10.19 20:04

Pomodlilam się, aby Maryja wstawiła się w tej sprawie i dobry Pan Bóg obdarzył Cię potomstwem.

Aminkaa
Aminkaa
18.10.19 22:23

Jestem w 6 tygodniu ciąży bardzo proszę o modlitwę za mnie i dzieciatko. Niech Bóg Was błogosławi.

Maria
Maria
18.10.19 22:43
Reply to  Aminkaa

Niech Wszechmogący ma Ciebie i Twoje dziecko w opiece ❤

Inka
Inka
20.10.19 00:10

Przytulam do serca i wspieram modlitwą!

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x