Przeżyjmy październik z Maryją – prośba o wsparcie

„Nie ma takiej sprawy, której Maryja nie może rozwiązać!”

Te słowa św. Alfonsa Liguori. przyświecały nam przy realizacji miesięcznego nabożeństwa do Matki Najświętszej pt. „Miesiąc z Maryją”.
Po sukcesie filmików „Miesiąca z Michałem Archaniołem” (zobacz tutaj!) – gdzie tysiące ludzi mogło darmowo korzystać z tego nabożeństwa, przygotowujemy następne filmiki dla „Miesiąca z Maryją”. Miesiąc ten to październik. Niedługo będziemy chcieli dodawać każdego dnia na naszym kanale na YouTubie i na Facebooku nowy filmik z nagranym nabożeństwem do Matki Bożej.

Rozszerzaj chwałę Maryi!

Nabożeństwo to opiera się na dwóch filarach – modlitwie oraz poznawaniu Matki Bożej w jej licznych cnotach i łaskach, które zsyła na swoich czcicieli. Pragniemy aby to cenne nabożeństwo dotarło do wszystkich spragnionych łask. Dotarło za darmo, przez internet, by każdy w swoim domu mógł odprawić „Miesiąc z Maryją”.

Co najbardziej przyciąga ludzi w internecie?

Są to filmiki na kanale YouTube i stronach Facebookowych. Każdy dzień nabożeństwa to jeden filmik. Realizacja takiego filmiku pociąga kilka godzin pracy. 30 dni pracy nad 30 filmikami to już nie mały wysiłek twórczy i finansowy. W maju udało nam się przygotować filmik w sposób półprofesjonalny, ponieważ nie starczyło na niego funduszy. teraz chcemy zrobić to od nowa, w sposób pofesjonalny, bazując na nowym nagraniu lektorskim, które zostanie udostępnione na ten cel od Wydawnictwa Rosemaria. Odsłuchaj próbkę pierwszego dnia:

https://www.youtube.com/watch?v=OALDt9FiZAQ

Wesprzyj Maryjną ewangelizację! – AKTUALIZACJA

Celem jest, aby to nabożeństwo było dostępne w październiku dla wszystkich chętnych, bez opłat! Potrzebujemy Twojego wsparcia na realizację materiału filmowego, aby był on dobry i sprzyjał wyciszeniu i kontemplacji. Tak jak nam się to doskonale udało w „Miesiącu ze św. Michałem” oraz „Miesiącu ze św. Józefem”. Chcemy by tak samo mogło być z nabożeństwem do Matki Najświętszej. Kwota zbiórki ma za zadanie pokryć koszty przygotowania nagrań na pierwszą połowę miesiąca, by były dostępne dla wszystkich. UWAGA – zaczynamy także zbiórkę na drugą połowę miesiąca!

Prosimy o modlitwę w celu zrealizowania projektu!

Potrzebna kwota obejmuje szacunkowy koszt przygotowania 31 nagrań video. Nagrania audio w profesjonalnej jakości zostały już zrealizowane.

Jeślli uda się zebrać nadwyżkę, zostanie ona przeznaczona w całości na jeden z pozostałych celów naszej Fundacji.

Wesprzyj!

Na stronie www.wdowigrosz.pl rozpoczęliśmy zbiórkę, zapraszamy do dołączenia do niej:

I… ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Z serdecznymi podziękowaniami za każdy dar serca!
Szczęść Boże!
Marek Woś
Fundacja Królowej Różańca Świętego.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA