Niech święty Michał broni Cię w walce!

Chyba wiesz, że zrobiliśmy film o Michale Archaniele? Tak, to obok Matki Bożej Pompejańskiej nasz drugi patron! I kolejna inicjatywa filmowa po „Tajemnicy Nowenny Pompejańskiej!”. Przejechaliśmy ponad 30.000 kilometrów, aby poznać, jakie jest przesłanie Michała Archanioła dla Europy i Polski, dla każdego z nas! A kim dla Ciebie  jest Michał Archanioł?

Kim dla nas – współczesnych jest Michał Archanioł? Czy odczuwamy jego obecność w naszym życiu? Jak obronić się przed osobowym złem? Czy jego misja wciąż trwa? Jak objawienia i interwencje świętego Michała wpłynęły na losy świata i Polski? Jakie orędzie dał nam – Polakom w proroctwie spisanym przez bł. Bronisława Markiewicza?

Naszą odpowiedzią jest dwuczęściowy film „Broń nas w walce”. Film zabierze cię w świat nieznanych i często zapomnianych miejsc związanych z objawieniami Michała Archanioła w Europie i Polsce. Ta wyjątkowa podróż za Michałem Archaniołem pozwoli ci zbliżyć się z większą ufnością i miłością do tego potężnego Obrońcy przed złem. Pozwoli ci odkryć jego moc i pogłębić więź. Bo święty Michał wciąż działa! Chroni nas, Kościół i cały świat przed odwiecznym wrogiem – Szatanem! Ten film zachęci cię do zawierzenia św. Michałowi jako skutecznemu opiekunowi i obrońcy.

Film „Broń nas w walce!” został doceniony na najważniejszym w Polsce i jednym z ważniejszych na świecie festiwali filmów katolickich! Na XXXIV Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich Niepokalana dostał on pierwszą nagrodę w swojej kategorii!  To wielkie wyróżnienie za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni Jury Festiwalu, że doceniło naszą ciężką pracę i przede wszystkim… pełne nadziei przesłanie filmu!

 

 

„Broń nas w walce to dwa filmy o łącznej długości dwóch godzin.

  1. „Wielkość św. Michała Archanioła”.
  2. „Anielskie przesłanie dla Polski”

Możesz zamówić go tutaj, zachęcamy nie tylko czcicieli św. Michała, ten film jest dla każdego!

Broń nas w walce! PŁYTA DVD z dwoma filmami

W magazynie SKU:978-83-63110-80-2
Cena promocyjna 24,90 zł Cena 29,90 zł

Ps. Inspiracją filmu było nabożeństwo polecane przez Ojca Pio, do nabycia tu

Wielkość świętego Michała Archanioła. Miesięczne nabożeństwo w sprawach trudnych

W magazynie SKU:978863110451
Cena promocyjna 19,90 zł Cena 25,00 zł

 

Zrealizowaliśmy tryptyk filmowy  Tajemnica Nowenny Pompejańskiej. Obejrzyj na DVD!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gabriela
Gabriela
24.09.19 21:43

Film jest naprawdę godny polecenia, a zwłaszcza dla tych, których nie stać lub z różnych przyczyn – nie mogą jeździć za granicę. To cudowna, nie męcząca podróż do miejsc związanych z szczególnym kultem św. Michała Archanioła. Zdecydowanie polecam. Film ten zasłużył na nagrodę!

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x