Niech święty Michał broni Cię w walce!

Chyba wiesz, że zrobiliśmy film o Michale Archaniele? Tak, to obok Matki Bożej Pompejańskiej nasz drugi patron! I kolejna inicjatywa filmowa po „Tajemnicy Nowenny Pompejańskiej!”. Przejechaliśmy ponad 30.000 kilometrów, aby poznać, jakie jest przesłanie Michała Archanioła dla Europy i Polski, dla każdego z nas! A kim dla Ciebie  jest Michał Archanioł?

Kim dla nas – współczesnych jest Michał Archanioł? Czy odczuwamy jego obecność w naszym życiu? Jak obronić się przed osobowym złem? Czy jego misja wciąż trwa? Jak objawienia i interwencje świętego Michała wpłynęły na losy świata i Polski? Jakie orędzie dał nam – Polakom w proroctwie spisanym przez bł. Bronisława Markiewicza?

Naszą odpowiedzią jest dwuczęściowy film „Broń nas w walce”. Film zabierze cię w świat nieznanych i często zapomnianych miejsc związanych z objawieniami Michała Archanioła w Europie i Polsce. Ta wyjątkowa podróż za Michałem Archaniołem pozwoli ci zbliżyć się z większą ufnością i miłością do tego potężnego Obrońcy przed złem. Pozwoli ci odkryć jego moc i pogłębić więź. Bo święty Michał wciąż działa! Chroni nas, Kościół i cały świat przed odwiecznym wrogiem – Szatanem! Ten film zachęci cię do zawierzenia św. Michałowi jako skutecznemu opiekunowi i obrońcy.

Film „Broń nas w walce!” został doceniony na najważniejszym w Polsce i jednym z ważniejszych na świecie festiwali filmów katolickich! Na XXXIV Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich Niepokalana dostał on pierwszą nagrodę w swojej kategorii!  To wielkie wyróżnienie za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni Jury Festiwalu, że doceniło naszą ciężką pracę i przede wszystkim… pełne nadziei przesłanie filmu!

 

 

„Broń nas w walce to dwa filmy o łącznej długości dwóch godzin.

 1. „Wielkość św. Michała Archanioła”.
 2. „Anielskie przesłanie dla Polski”

Możesz zamówić go tutaj, zachęcamy nie tylko czcicieli św. Michała, ten film jest dla każdego!

Książka: Broń nas w walce! PŁYTA DVD z dwoma filmami

Broń nas w walce! PŁYTA DVD z dwoma filmami REALIZACJA: Marek Woś

Dwuczęściowy film zabierze Cię w świat nieznanych i często zapomnianych miejsc związanych z objawieniami Michała Archanioła. Ta wyjątkowa podróż pozwoli ci zbliżyć się z większą ufnością to tego potężnego Obrońcy przed złem, odkryć jego moc i pogłębić relację z Bogiem.

Zobacz

Ps. Inspiracją filmu było nabożeństwo polecane przez Ojca Pio, do nabycia tu

Wielkość świętego Michała Archanioła Nabożeństwo w sprawach trudnych

Swojej duchowej córce, Linie Fiorellini, ojciec Pio napisał: "Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem". To zdanie stało się impulsem do przywrócenia światu zapomnianego dzieła, które po raz pierwszy trafia do rąk polskiego czytelnika. Dzieła, które pobłogosławił i rekomendował sam święty ojciec Pio, a które dostał w prezencie na trzydziestą rocznicę otrzymania stygmatów.

Zobacz

 

 • Film jest naprawdę godny polecenia, a zwłaszcza dla tych, których nie stać lub z różnych przyczyn – nie mogą jeździć za granicę. To cudowna, nie męcząca podróż do miejsc związanych z szczególnym kultem św. Michała Archanioła. Zdecydowanie polecam. Film ten zasłużył na nagrodę!

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  Zapraszamy

  na rekolekcje internetowe

  ze św. Józefem