Mariola: Mateńka czyni cuda

Do świadectwa przymierzalam się już dawno ale przepraszam Cię Mateńko że odkladalam to ty wiesz kochana.Odmowilam już kilka nowen,wszystkie zostały wysłuchanie.Modlilam się o zdane egzaminy na prawo jazdy moich dzieci oraz zdane matury o zdrowie dla mojego męża we wszystkim mi pomogłas to co niemożliwe stało się możliwe modlitwa pompejanska zmieniła przede wszystkim mnie sama przyblizylam się do Jezusa i Mateńki
Odeszły strach i nabrałam pewności siebie poznałam prawdziwych przyjaciół otworzyły mi się oczy na wiele spraw stałam się spokojniejsza i lagodniejsza we wszystkich ludziach widzę żywego Jezusa Chrystusa który nas naprawdę kocha oddał za nas życie swe na krzyżu i cierpiał jak i my nieraz cierpimy .Chwała panu i jego matce .Dziękuję i nie wypuszcza różańca z ręki który jest nasza Bronia od wroga Spokojnego dnia z Jezusem i Maryja.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Małgorzata333 Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Małgorzata333
Gość
Małgorzata333

Piękne świadectwo i prawda. Bo tak jest naprawdę, że oprócz wysluchanych.modlitw zmieniamy się my także wewnętrznie. To przecież przebywanie i rozmawianie z Maryją -takie towarzystwo może przynieść tylko i wyłącznie Dobro:)