Maria: Wysłuchana modlitwa

Na początku chciałam podziękowac MB za wysluchaną modlitwę w której prosiłam o dobrego męża. I tak też się stało. Dostała dobrego kochającego męża. Razem modliliśmy się o dzieciątko, modlitwa zostala wysłuchana, jednak lekarz nam powiedział że ciaża jest zagrożona. Niestety w drugim m-cu ciąża obumarła. Nie poddawaliśmy się i nadal prosiliśmy o kolejne dzieciątko. Po 9 m-cach leczenia pojawila sie druga ciąża, która też skończyła się w I trymestrze. Mija już ponad rok od starania się o kolejne dziecko i nic. Z mężem nie tracimy nadziei. Pan Bóg powiedział ” Proście a będzie wam dane” Ja wieżę że Pan Bóg da nam upragnione dzieciątko w odpowiednim momencie, tylko trzeba zaufac . MB wysłuchuje naszych modlitw jeżeli z ufnością zwrócimy się do Niej. Módlcie się nieustannie, a Pan Bóg da nam to o co go prosimy.

Módl się z nami w Radiu Różaniec!

- codziennie o 20.30 modlimy się na żywo

w naszych intencjach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Monika
Monika
05.09.19 12:34

Bardzo dziękuję za to świadectwo. Zmówiłam już kilka Nowenn w intencji dobrego męża, ale jak narazie niestety nie zostałam jeszcze wysłuchana.

Maria
Maria
05.09.19 13:42
Reply to  Monika

Ja podobnie, więc takie świadectwa są nam potrzebne 🙂

wiola
wiola
06.09.19 10:11
Reply to  Maria

Ja tez nie mogę wymodlic męża

Laura P
Laura P
06.09.19 13:08
Reply to  wiola

A ja uwazam, ze warto modlic sie o odkrycie powolania, a nie o meza/zone. Nie wszystko, co nam sie zdaje, jest nam pisane przez Boga. Ufajmy Jezusowi i prosmy o przemiane naszych serc kazdego dnia. Sluchajmy nie tylko tego, co chcemy uslyszec. Modlmy sie o rozpoznanie drogi zycia, niezaleznie od tego, czy mamy 20 czy 50 lat. Wielu z Was modli sie w kwestii znalezienia malzonka do sw. Jozefa – moze warto zwrocic uwage na komentarze doktorow Kosciola w kwestii tego swietego: sw. Anzelm i sw. Teresa od Jezusa stawiaja go takze jako wzor zycia konsekrowanego, kierownika duchowego i rozeznawania,… Czytaj więcej »

Arkadiusz
Arkadiusz
08.09.19 17:20
Reply to  Monika

Mi się wydaje, że jeśli ktoś modli się o męża/żonę to znaczy, że „ciągnie” go do małżeństwa, że chce być mężem lub żoną i że jego powołanie jest już praktycznie określone. Pan Bóg nie chce nas do niczego zmuszać. Ale to tylko moje zdanie. Chciałbym jednak zwrócić na coś jeszcze uwagę. Odmówiłem kilka nowenn, ale o dobrą żonę nie, bo koleżanka się o nią dla mnie modliła. I ostatnio tak sobie myślałem „może źle się modliła, że Maryja jej nie wysłuchuje, może sam powinienem odmówić NP o dobrą żonę” Ale niedawno zacząłem NP o to bym to ja był dobrym… Czytaj więcej »

magda
magda
06.09.19 13:19

Możesz poprosić siostry Franciszkanki z Krakowa o nadesłanie paska św Dominika

Andrzejowa
Andrzejowa
06.09.19 15:56
Reply to  magda

Dominikanki a nie Franciszkanki…

Katarzyna
Katarzyna
07.09.19 03:13
Reply to  magda

Pasek św.Dominika nosi się symbolicznie, aby pamiętać o codziennej modlitwie, sam pasek nie spowoduje zajścia w ciążę.

Magda
Magda
07.09.19 15:19
Reply to  Katarzyna

Nic takiego nie napisałam.znam bardzo dobrze zasady korzystania z paska św Dominika.wiara czyni cuda

grazyna
grazyna
06.09.19 19:17

ChwAla Panu. Oczywiscie o cokolwiek prosic bedziecie…..nieustannie sie modlcie…za wszystko dziekujcie….

10
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x