Małgosia: Mieszane uczucia

Nowennę odmawiam z przerwami od 3lat. Zaczelam oodmawiać w intencji pozbycia się lęków i poprawy zdrowia. Najbardziej mi na tym zależało. Modlitwa nie została wysluchana. Moje lęki się nasilily, a zdrowie pogorszylo. Obecnie odmawiam znowu w tej samej intencji, mam nadzieję, że ta będzie skuteczna. Szatan szaleje, ciezko mi się odmawia. Mam mnóstwo bodźców wywołujących lęki , najcWsciej pojawiają się w trakcie modlitwy. Zasypiam w trakcie odmawiania, mysli mi gdzies bładzą, ciężko jest się skupic. Prosze o wparcie modlitewne, abym wytrwala w odmawianiu. Nowenny odmawialam jeszcze w intencji bliskich. Modlilam się za moja siostrzenice. Podejrzewano u niej nowotwór. W dniu zakończenia odmawiania, otrzymalismy diagnozę, że guz bpnie jest złośliwy. Został wycięty i jest fobrze. W zeszlym roku nowennę poswiecilam za bratowa, ktora przez 5 lat nie mogła zajść w ciążę. Rok po zakonczeniu modlitwy dowiedziałam się, ze będą mieli dziecko. Modlilam się za wyleczenie mamy z nowotworu, mama jest zdrowa i nie ma nawrotu. Dziękuję Ci Maryjo za otrzymane łaski i proszę Cię o następne oraz o wytrwałość w modlitwie.

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
też Ania
też Ania
08.09.19 21:16

Małgosiu, zachęcam Cię do terapii u psychoterapeuty. Temat jest mi dobrze znany bo nerwicę lękową ma moja mama. Dzięki terapii nauczyła się współpracować ze swoim organizmem. Zawsze powtarzam, że modlitwa to jedna noga, a profesjonalna terapia u specjalisty to druga noga. Dużo dobra Ci życzę i serdecznie pozdrawiam.

Dorota
Dorota
08.09.19 22:25
Reply to  też Ania

Pomodlę się za ciebie Małgosiu.

Małgosia
Małgosia
11.09.19 15:14
Reply to  Dorota

Dziękuję bardzo.

Małgosia
Małgosia
11.09.19 15:15
Reply to  też Ania

Rozważamama terapię. Liczę bardzo na cumowne uzdrowienie. Dziękuję za radę.

Jazz
Jazz
09.09.19 15:32

M. in. o tym, jak Pan Bóg rozkłada efekty modlitw w czasie – „Sens i siła modlitwy wstawienniczej” (cz. 8) o. Pelanowski, można znaleźć w sieci.

Małgosia
Małgosia
11.09.19 15:16
Reply to  Jazz

Dziękuję za informację. Bóg zapłać

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x