Małgosia: Mieszane uczucia

Nowennę odmawiam z przerwami od 3lat. Zaczelam oodmawiać w intencji pozbycia się lęków i poprawy zdrowia. Najbardziej mi na tym zależało. Modlitwa nie została wysluchana. Moje lęki się nasilily, a zdrowie pogorszylo. Obecnie odmawiam znowu w tej samej intencji, mam nadzieję, że ta będzie skuteczna. Szatan szaleje, ciezko mi się odmawia. Mam mnóstwo bodźców wywołujących lęki , najcWsciej pojawiają się w trakcie modlitwy. Zasypiam w trakcie odmawiania, mysli mi gdzies bładzą, ciężko jest się skupic. Prosze o wparcie modlitewne, abym wytrwala w odmawianiu. Nowenny odmawialam jeszcze w intencji bliskich. Modlilam się za moja siostrzenice. Podejrzewano u niej nowotwór. W dniu zakończenia odmawiania, otrzymalismy diagnozę, że guz bpnie jest złośliwy. Został wycięty i jest fobrze. W zeszlym roku nowennę poswiecilam za bratowa, ktora przez 5 lat nie mogła zajść w ciążę. Rok po zakonczeniu modlitwy dowiedziałam się, ze będą mieli dziecko. Modlilam się za wyleczenie mamy z nowotworu, mama jest zdrowa i nie ma nawrotu. Dziękuję Ci Maryjo za otrzymane łaski i proszę Cię o następne oraz o wytrwałość w modlitwie.


Nasze intencje modlitewne:

 

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
MałgosiaJazzDorotateż Ania Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
też Ania
Gość
też Ania

Małgosiu, zachęcam Cię do terapii u psychoterapeuty. Temat jest mi dobrze znany bo nerwicę lękową ma moja mama. Dzięki terapii nauczyła się współpracować ze swoim organizmem. Zawsze powtarzam, że modlitwa to jedna noga, a profesjonalna terapia u specjalisty to druga noga. Dużo dobra Ci życzę i serdecznie pozdrawiam.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za ciebie Małgosiu.

Małgosia
Gość
Małgosia

Dziękuję bardzo.

Małgosia
Gość
Małgosia

Rozważamama terapię. Liczę bardzo na cumowne uzdrowienie. Dziękuję za radę.

Jazz
Gość
Jazz

M. in. o tym, jak Pan Bóg rozkłada efekty modlitw w czasie – „Sens i siła modlitwy wstawienniczej” (cz. 8) o. Pelanowski, można znaleźć w sieci.

Małgosia
Gość
Małgosia

Dziękuję za informację. Bóg zapłać