Hanna: Matka Boża pomogła mi wielu sprawach

Kochani odkąd dowiedziałam się o nowennie, a było to za pomocą Internetu ok.3lat temu.Po przeczytaniu wielu świadectw postanowiłam ,że również spróbuje pomodlić się tą modlitwą .Miałam wielkie obawy czy dam radę ,ale moja determinacja była tak wielka ,że musiałam podjąć tą walkę ze sobą.Moje życie nie było dość poukładane żyłam w nieformalnym związku kilka lat ,mimo ,że byłam bardzo szczęśliwa to brakowało jednak czegoś. Mój partner nie podejmował ,żadnej rozmowy o tym ,aby zawrzeć
Sakramentalny związek małżeński czym ja bardzo marzyłam. Nic zresztą nie stało na przeszkodzie .Postanowiłam w tej intencji odmówić nowennę. Jakież było moje zaskoczenie gdy po skończeniu mojej nowenny mój obecny już mąż poprosił mnie o rękę i w przeciągu 3 miesięcy załatwiliśmy wszystkie formalności związane ze ślubem oraz weselem.
Drugie świadectwo ,które chcę przedstawić dotyczy pracy.Kiedy przeprowadziłem się do innej miejscowości musiałam dojeżdżać dość daleko do pracy więc postanowiłam, również odmawiać nowennę pompejańską w tej intencji .Jeszcze w trakcie tej nowenny dostałam pracę o jakiej marzyłam i bardzo blisko miejsca zamieszkania.Naprawdę módlcie się tą modlitwą bo Pan Jezus działa cuda za przyczyną naszej ukochanej Matychny -Królowej różańca świętego. Bogu niech będą dzięki.
Hanna

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Andrzejowa
Andrzejowa
01.09.19 10:33

Dzięki Bogu 🙂 Dobrze jest dzielić się świadectwem tej ogromnej łaski, jaką jest początek nawrócenia i podejmowanie „walki ze sobą”( jak to ujęłaś). W porówaniu z tym chyba żadna inna łąska nie wydaje się tak istotna.
I żadnej innej zło nie będzie chciało wyrwać jak tej właśnie… Strzeż więc tego wielkiego skarbu jakim był początek nawrócenia i mam nadzieję, że razem z mężem oddani Bogu będziecie dla siebie stanowili oparcie w tej najstraszniejszej walce jaka może spotkać człowieka.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

NOWOŚĆ

w Wydawnictwie Rosemaria

Matt Talbot

- Święty alkoholik